Laukinių gyvūnų pasaulis: kirpk ir lankstyk
Formatas 23,8 x 30,5 cm
Viršelis minkštas
Dailininkas Nikalas Catlow
Išleidimo metai 2018
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 64
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Šarūnas Šavėla

Laukinių gyvūnų pasaulis: kirpk ir lankstyk

Autorius Isabel Thomas
Dailininkas Nikalas Catlow
2,95 €
2,66 €
ir sutaupykite 0,30 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 2

Kiekis

Aprašymas

Įspėjimas:

Šios knygelės nebeliks!

Į žygį! Čia susidursi su striksinčiais vabzdžiais, galėsi surinkti dinozaurą ar pasigaminti pripučiamą žuvį! Ar išdrįsi leistis į gamtos pažinimo kelionę? Ši veiksmo kupina užduočių knygelė bus puikus vedlys.

EDUKACINĖ NAUDA: skatina kūrybiškumą, kruopštumą, moko kantrybės. Šioje knygoje esančios užduotys įvairiapusiškai ugdo pagrindinius intelektinius gebėjimus – lavinama smulkioji motorika, pastabumas, atidumas, gebėjimas susikaupti ir išlaikyti dėmesį, gebėjimas laikytis instrukcijų, erdvinis mąstymas, lavinami skaitymo bei loginio mąstymo įgūdžiai. Tai turiningas, edukuojantis ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas!

Gyvūnai ir gamta – viena labiausiai vaikus dominančių temų. O kai yra galimybė šį tą naujo ir įdomaus sužinoti dar ir žaidžiant – geriau nebūna!

Tai užduočių knyga, kurią reikia ne tik skaityti, bet ir karpyti, klijuoti ir kūrybiškai spręsti užduotis. Visas jas įveikus, knygos nebeliks – ji taps prasmingai praleistu laiku, įdomiais darbeliais, žaidimais ir įspūdingais pačių pasigamintais gyvūnų modeliais, padėsiančiais geriau pažinti pavojingą ir masinantį laukinės gamtos pasaulį.


Atsiliepimai

Parodžiau knygą keturmečiui, o būdamas penkiametis jis jau susidomėjo, ką čia galima iškirpti. Visus metus skaitėme, darėme užduotis ir, žinoma, karpėme :) Ir rankų miklumui, ir pasaulio pažinimui, ir fokusams :)

Indrė K 2022-11-17

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos