Laimiukas Nr. 1 (105), sausis-vasaris
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2023
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 1 (105), sausis-vasaris

2,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Pirmasis 2023-iųjų metų literatūrinio žurnalo vaikams „Laimiukas“ numeris su savimi atsineša glėbį naujų istorijų, neįtikėtinų faktų, šiltų pašnekesių, juoko, smagių užduotėlių ir slapčiausių mūsų pasaulio mįslių.

„Knygų laboratorijoje“ rašytoja Ignė Zarambaitė ir iliustruotoja Greta Alice papasakos apie savo jaukią ir šiltą knygą „Debesėlis“. „Mokslo makaronuose“ keliausime į atšiauriąją Antarktidą. Pasišnekučiuosime su talentingu aktoriumi ir muzikantu Roku Petrausku. Marius Čepulis atskleis, kaip žiemoja paukščiai. Vaikų knygų kūrėjai prisimins, kuo svajojo būti užaugę. Žavėsimės breiku ir kitais gatvės šokių stiliais. Gilinsimės į pačias slapčiausias istorines mįsles. Mėginsime suprasti, kad gamtoje viskas be galo susiję. Susipažinsime su linksmųjų špicų veisle. Su Raimondos Razbadauskienės miškiniais vėl nersime į naujus nuotykius. Sužinosime apie Mikalojaus Konstantino Čiurlionio vaikystę. Artimiau susipažinsime su linksmuoju autobusiuku Miku. Aiškinsimės savanorystės pliusus. Mėgausimės vaikų kurta poezija. Stebėsimės jų mintimis, kaip ateityje galėtų atrodyti mūsų pasaulis. Spręsime smagias užduotėles ir su gide keliausime į Lietuvos pasienį. Būkime kartu, džiaukimės bendravimu ir drauge praleistu laiku! Gero skaitymo ir šaunių metų!

Kuo naudingas šis vienintelis literatūrinis žurnalas:

- Supažindinama su lietuvių autoriais vaikams

- Pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis

- Galima pažinti įvairias profesijas

- Skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

- Ugdomas noras būti žingeidžiu, smalsiu ir atrasti vis ką nors nauja

- Smagių užduotėlių pagalba lavinamas loginis mąstymas

- Kitų vaikų pavyzdys gali įkvėpti kurti, rašyti, piešti

Greičiausias būdas džiaugtis „Laimiuku“ visus metus – prenumeruoti žurnalą į namus! 

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams. 


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos