Laimiukas Nr. 2  (94), kovas-balandis
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 2 (94), kovas-balandis

2,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Naujasis, pavasarinis kovo–balandžio „Laimiuko“ žurnalo numeris vėl džiugina įdomiomis ir smagiomis temomis. Šįkart sužinosime, kaip atrodo garsiojo gamtininko, aplinkosaugininko ir vaikų knygų rašytojo Selemono Paltanavičiaus diena. Skiltyje „Mokslo makaronai“ nusikelsime į dinozaurų laikus bei daugiau sužinosime apie dirbtinius Žemės palydovus. „Sibiro haiku“ autorės Jurga Vilė ir Lina Itagaki dalyvaus žaidime, kuriame paaiškės, kaip gerai pažįsta viena kitą. Grupės „Arbata“ lyderis Andrius Zalieska-Zala paatviraus, kaip svarbu užlipus ant scenos turėti, ką pasakyti. Pėsčiųjų asociacijos prezidentas Silvestras Dikčius papasakos apie keliavimą pėsčiomis. Dailininkas Vytautas Puišys – kaip gimsta iliustracijos. Eigulys Raimundas Ereminas – apie gerus darbus gamtai. Julius Keleras pasidalins trumpomis istorijomis ir linksmomis eilėmis. Šaunusis Raimondos Razbadauskienės gatvės detetyvų penketukas tirs naują bylą. Sužinosite, kaip beveik prieš 30 metų jaunuoliai patys gaminosi ir leido savo laikraščius, vadintus zinais. Rasite naują komiksą. O su gide galėsite pasižvalgyti nuo paties Šatrijos kalno. Malonaus skaitymo ir gražaus pavasario su „Laimiuku“!

Kuo naudingas šis vienintelis literatūrinis žurnalas:

- Supažindinama su lietuvių autoriais vaikams

- Pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis

- Galima pažinti įvairias profesijas

- Skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

- Ugdomas noras būti žingeidžiu, smalsiu ir atrasti vis ką nors nauja

- Smagių užduotėlių pagalba lavinamas loginis mąstymas

- Kitų vaikų pavyzdys gali įkvėpti kurti, rašyti, piešti

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams.


Atsiliepimai

,,Laimiukas" yra labai įdomus žurnaliukas. Skaitau kiekvieną numerį ir daug naujo sužinau, susipažįstu su rašytojais ir dailininkais, perskaitau pokštus, pasigrožiu iliustracijomis.

Danutė Aniulienė 2021-04-20

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos