Laimiukas Nr. 6 (98), lapkritis-gruodis
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 20.5 x 28.7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2021
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 44

Laimiukas Nr. 6 (98), lapkritis-gruodis

2,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Šįkart žiemos bus tikrai verta laukti! Klausiate, kodėl? Šeštasis 2021-ųjų metų lapkričio–gruodžio literatūrinio žurnalo vaikams „Laimiukas“ numeris – pilnas įdomybių.

Apie sau įprastą dieną papasakos linksmoji knygų serijos „Stebuklų namo istorijos“ autorė Jurga Baltrukonytė. „Mokslo makaronuose“ perskaitysite apie lėktuvus ir įgyvendintą seną žmonių svajonę skraidyti. Pakalbinsime tikrą pilotę. Sigutė Ach, Selemonas Paltanavičius ir Vaiva Rykštaitė atskleis, kas lengviau – pasakoti žodžiais ar vaizdais? Susitiksime su vienintele vaikų rašytojų muzikos grupe „Knygų vaikai“. Gamtininkas ir fotografas Marius Čepulis supažindins su visu būriu skrajūnų. Saulė Paltanavičiūtė – su tradiciniais Meksikos žaislais. Pasidžiaugsime užburiančiai jaukia žirgų terapija. Grožėsimės judesio menu. Išgirsime pasakojimą apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Mėgausimės naujomis istorijomis, puikiomis knygų rekomendacijomis, muzika, žaidimais ir kelionėmis.

Todėl saugokime vieni kitus, būkime drauge, džiaukimės ir dalinkimės šiluma. Kitą kartą susimatysime jau 2022-aisiais, kai iki 100-ojo „Laimiuko“ numerio bus likęs vos vienas vienintelis žingsnelis!

Greičiausias būdas džiaugtis „Laimiuku“ visus metus – prenumeruoti žurnalą į namus! 

Žurnalo prenumeratos užsakymą pateikite „Lietuvos pašto“ sistemoje prenumeruok.lt. Paspaudę mygtuką „Leidinio pasirinkimas“ iš leidinių sąrašo pasirinkite žurnalą „Laimiukas“. Renkantis prenumeratos laikotarpį nepamirškite, kad numeris pasirodo kartą į du mėnesius, todėl norėdami gauti, pavyzdžiui, du „Laimiukus“, rinkitės prenumeratą keturiems mėnesiams. 


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos