Drebantis riteris

Autorius: Kęstutis Kasparavičius

Iliustravo: Kęstutis Kasparavičius

Drebantis riteris
Formatas: 21.8 x 24.5 cm
Puslapių skaičius: 32
Viršelis: kietas
ISBN: 978-609-441-261-5
Išleidimo metai: 2014
Skirta: 3–6 m.

Ančiukas Antanas pro langą ilgesingai spokso į užtrauktas gražiosios antytės Rudės užuolaidas. Nelengva sužavėti mylimos damos širdį, ypač kai nesi ypatingas gražuolis. Bet štai iš dangaus pradeda leistis baltos snaigės, ateina žiema ir Ančiamiesčio upė pasidengia blizgančiu ledu.
Ei, antytės ir ančiukai, čiupkite pačiūžas ir skubėkit į čiuožyklą! Skubėk ir tu, Antanai, gal tau pasiseks patraukti gražiosios antytės dėmesį. Kas, kad nemoki it vėjas skrieti ledu ir neturi žvilgančių plunksnų, juk svarbiausia ne grožis, o gera ir kilni širdis.
Tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų skaitytojų mylimas dailininkas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius, sukūręs daugiau nei penkiasdešimt knygelių vaikams, yra vienas žinomiausių šiuolaikinių lietuvių autorių. Jo veikėjai žavi ne tik Lietuvos, bet ir daugiau nei dvidešimties kitų valstybių vaikus. Dar viena paties dailininko parašyta ir iliustruota jauki bei pamokanti istorija – apie ančiuką Antaną ir jo riterišką poelgį vieną gražią žiemą mažame Ančiamiesčio miestelyje. 

Knygos leidimą remia Lietuvos kultūros taryba.

Pelnė diplomą Lietuvos Respubliko kultūros ministerijos organizuotame meno konkurse „Vilnius'2014“ .

Skaitytoja Goda sako: „Šis ančiukas neįsileidžia į savo širdį visa griaunančio neapykantos ir pavydo jausmo ir ištiesia pagalbos ranką tam, kuris, galėtų atrodyti, yra kaltas dėl jo nesėkmės...

Knygos ištrauka „Vakaro pasakoje“. Klausyti

Kaina: € 579

Įspėjimas: paskutinės prekės!

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos