Tėtis
Formatas 24,4 x 33,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Quentin Gréban
Išleidimo metai 2023
Skirta 0–99 m.
ISBN 978-609-441-888-4
Puslapių skaičius 68
Vertimas iš prancūzų kalbos vertė Laura Ivoškienė

Tėtis

Dailininkas Quentin Gréban
9,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Būti tėčiu – tai dalintis kasdiene išmintimi. Kalbėtis, o kartais drauge patylėti, parodyti, kaip įkalti vinį, o paskui iškepti skaniausią kiaušinienę. Kartais apmauti skirtingas kojines ir nesukti dėl to galvos – juk yra daug svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui, padrąsinti, įkvėpti pasitikėjimo savimi, išmokyti plaukti, mušinėti kamuolį, važiuoti dviračiu, o vėliau – netgi vairuoti. Kartu groti, žaisti ir kvailioti.

Pasaulyje daugybė tėčių. Jau užauginę vaikus ir dar tik laukiantys jų gimimo, stiprūs, jautrūs, griežti, švelnūs, nerodantys jausmų, palaikantys, drąsūs, kantrūs, išsiblaškę ir rūpestingi tėčiai. Visi jie skirtingi. Bet visi nori to paties: kad jų vaikai būtų laimingiausi pasaulyje.

Ši belgų autorės Hélène Delforge ir dailininko Quentino Grébano knyga skirta esamiems ir būsimiems tėčiams bei juos mylintiems vaikams. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis pasaulis

Ši knyga – įspūdingai iliustruota odė tėčiams. Joje – skirtingų tėčių iš viso pasaulio portretai ir įžvalgos apie tai, ką reiškia auginti vaiką. Vieni tekstai švelnūs ir poetiški, kiti – šmaikštūs ir žaismingi, treti – mąslūs, tačiau visi jie atskleidžia ypatingą ryšį tarp tėčio ir vaiko.

Belgų autorė Hélène Delforge – žurnalistė, rašytoja, mama ir įmotė. Kurti jai padeda katė, ramiai snaudžianti rašomojo stalo stalčiuje.

Belgų dailininkas Quentinas Grébanas iliustravo daugiau nei 45 knygas vaikams ir už savo piešinius sulaukė pasaulinio pripažinimo ir apdovanojimų (žymiausias iš jų – Saint Exupéry apdovanojimas). Quentinas kuria savo namų studijoje, apsuptas vaikų piešinių bei klausydamasis, kaip šalia knarkia šuo.

Rašytojo ir dailininkės kūrybinis duetas Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš knygos „Mama“, skirtos visoms, kurios yra, buvo ar ruošiasi būti mamomis, bei visiems jas mylintiems vaikams.


Atsiliepimai

Be galo graži knyga, su nuostabiomis iliustracijomis. Kiekvienam tėčiui.

Vaida H 2023-09-30

Kadangi skaičiau nuostabią šios autorės knygą "Mama", neabejojau ir dėl šios knygos - buvo dovana mano vyrui. Abu perskaitėm kartu ir nors vyras ne iš lengvai sujaudinamų ar sentimentalių žmonių, bet pripažino, kad knyga ypatinga ir nesitikėjo, kad patiks.

Gabrielė P 2023-08-20

Nuostabios iliustracijos puikiai papildo jautrius tekstus.

Renata K 2023-08-04
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos