ABC meno kūriniuose
Formatas 21 x 29,7 cm
Viršelis minkštas
Išleidimo metai 2021
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 72

ABC meno kūriniuose

3,19 €
2,87 €
ir sutaupykite 0,32 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 3

Kiekis

Aprašymas

Ši knyga – ne tik pradžiamokslis, kviečiantis pažinti abėcėlės raides ir lavinti rašymo bei piešimo įgūdžius. Tai – žingsnis į klasikinio meno pasaulį, kelionė po kultūros istoriją, enciklopedija, kurioje daiktai, gyvūnai, augalai atgyja juos sukūrusių didžių menininkų kūriniuose. Ir, žinoma, tai – žaidimas, kurio metu vaikai ieškos raides iliustruojančių paveikslėlių tam skirtuose puslapiuose, juos kirps ir klijuos greta pasirinktų raidžių.  

Kūrybiška, originalu, žaisminga!

Kuo ši knyga naudinga:

• Veikia kaip terapija.

• Lavina rankos ir akies tarpusavio koordinaciją.

• Lavina smulkiąją motoriką.

• Ugdo kantrybę ir gebėjimą susikaupti.

• Gerina pasitikėjimą savimi.

• Stimuliuoja kūrybiškumą.

• Lavina gebėjimą pažinti ir tinkamai parinkti spalvas.

Užduočių knygelė „ABC meno kūriniuose“ kviečia naujai atrasti abėcėlę. Šįkart raidės iliustruojamos lietuvių ir užsienio autorių klasikinės tapybos kūriniais, sukurtais nuo 16 a. iki 20 a. vid. Vaikai ir tėveliai drauge ieškos lengvai atpažįstamų daiktų, gyvūnų, gamtos reiškinių, stebinančių meninės išraiškos, spalvų, linijų įvairove ir estetine kokybe. Vaikai lavinsis perskaitydami raides atitinkančius skiemenuotus žodžius, apvedžiodami raidžių formas ir papildydami puslapius savo piešiniais. Knygelės pabaigoje pateikiama daug meno kūrinių paveikslėlių, kuriuos galima iškirpti ir priklijuoti greta iliustruojamų raidžių. Sudarytojai tikisi, kad ši abėcėlė ne tik atvers duris į meno pasaulį, bet paskatins apsilankyti muziejuose ir kai kuriuos paveikslus surasti bei apžiūrėti gyvai.


Atsiliepimai

Reto gražumo ir smagumo abėcėlė! Tinka ne tik tiems, kas raides mokosi, bet ir tiems, kurie pirmą kartą meną atranda. Daug karpomos medžiagos: galima užduotis atlikti, galima sienas puošti. Reprodukcijos, net jei nedidelės, kokybiškos, malonios ir puikiai vaikams atrinktos.

Aistė M 2024-04-18

puiki knyga mokinimuisi

Marija Ž 2024-04-09

Labai reikšminga mokymo priemonė, ugdantį mokinių estetinį suvokimą, plečianti akiratį, mokanti raidžių - rekomenduoju. Naudojant šią knygą galima prigalvoti įvairiausių užduočių, ne tik apie raides ar meną.

Indrė 2021-12-28

Meniška užduočių knyga. Lavina vaiko gerą skonį. Patiko, jog pavaizduoti ne tik užsienio, bet ir lietuvių dailininkų paveikslai. Daug veiklos, o dar ir raides, skaityti kartu galima pasimokyti. Puiki, rekomenduoju.

Kamilė 2021-05-25
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos