Ankstyvosios Žemės enciklopedija
Viršelis kietas
Dailininkas Isabel Greenberg
Išleidimo metai 2024
Skirta nuo 14 metų
ISBN 9786094419270
Puslapių skaičius 180
Vertimas Iš anglų k. vertė Vainius Bakas

Ankstyvosios Žemės enciklopedija

Autorius Isabel Greenberg
Dailininkas Isabel Greenberg
12,99 €
11,69 €
ir sutaupykite 1,30 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Dėmesio!

Ši knyga iš tiesų NĖRA enciklopedija.

Tai – įspūdingas ir kvapą gniaužiantis grafinis romanas, pilnas vieno jauno klajojančio istorijų pasakotojo nuotykių, patirtų ieškant nušvitimo bei tikros meilės.

Šioje knygoje – daugybė pasakojimų apie dievus, siaubūnus, pamišusius karalius, išmintingas senutes, šamanus, gydytojus, brolius ir seseris, nesantaiką, paslaptis, klaidinantį mokslą, niekam tikusius žemėlapius ir, žinoma, tikrą meilę – net jei ją ir gaubia baisus prakeiksmas.

Kritikai kalba, jog ši knyga – geriausias dalykas nuo pat tada, kai žmonės išrado raikytą duoną. O galbūt netgi nuo tų laikų, kai jie išrado duonriekius peilius.

Kadaise, dar gerokai prieš prasidedant mūsų istorijai, Žemėje klestėjo kita, dabar jau seniai visų pamiršta civilizacija. Žmonės, klajoję po Ankstyvąją Žemę, buvo visai kaip mes: smalsūs, jautrūs, juokingi, ambicingi ir pažeidžiami.

Šiame tarpusavyje susijusių grafinių pasakojimų rinkinyje Isabel Greenberg aprašė ir nupiešė istorijas apie pasaulį, kurio mes nepažįstame, bet jis iš tiesų galėjo būti kaip tik toks. Visus pasakojimus jungia fantastiška jaunuolio, irkline valtele plaukiančio iš namų Šiaurės ašigalyje iki pat Pietų ašigalio, kelionė.

Londone gyvenanti britų rašytoja ir iliustruotoja Isabel Greenberg (g. 1988 m.) sukūrė tris grafinius romanus, susilaukusius didelio pasisekimo ir kritikų dėmesio, iliustravo daugybę knygų vaikams ir netgi keletą istorinių veikalų. „Ankstyvosios Žemės enciklopedija“ gavo 2014 m. „British Comic Awards“ apdovanojimą, tapo viena iš „NPR“ metų knygų, nominuota dviems Eisnerio apdovanojimams bei išversta į šešias užsienio kalbas.

Grafinis romanas skirtas vyresniųjų klasių mokiniams ir suaugusiems komiksų gerbėjams. Kūrinys sužavės skaitytojus subtilia ironija, skoningu humoru bei laukine fantazija – ir galbūt paskatins pasvarstyti, kaip iš tiesų galėjo atrodyti žmonija daugybę metų prieš mums gimstant.

Kuo ši knyga naudinga:

- Lavinama vaizduotė, fantazija, kūrybiškumas

- Lavinama iškalba, žodynas,gebėjimas pasakoti istorijas

- Lavinama empatija, gebėjimas suprasti veikėjų ir savo jausmus

- Lavinamas humoro jausmas

- Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

- Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos