Lėtasis Samsonas
 • Lėtasis Samsonas
 • Lėtasis Samsonas
 • Knygos peržiūra
Formatas 23,3 x 26,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Bethany Christou
Išleidimo metai 2020
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 34
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris

Lėtasis Samsonas

Autorius Bethany Christou
Dailininkas Bethany Christou
7,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Samsoną visi myli. Tai paslaugiausias ir maloniausias gyvūnas visose džiunglėse. Bet ir pats LĖČIAUSIAS. Jis vėluoja net į GIMTADIENIUS. Kaip jaustis, kai vos spėji atlėkti, o visos žvakutės jau užpūstos, dainos sudainuotos, o tortas suvalgytas?

„Lėtasis Samsonas“ – spalvinga ir nuotaikinga paveikslėlių knyga, tinkamiausia 4–8 m. jauniesiems skaitytojams. Knygoje šiltai pasakojama apie draugų labai mylimą, draugišką ir paslaugų tinginį, kuris nuolat visur vėluoja. Lyg ir nieko keisto – tinginiai yra lėtumu pasižymintys žvėreliai. Tačiau juk taip nesmagu kaskart nespėti nei torto paragauti, nei kartu su visais pažaisti... Laimei, draugai tam ir skirti, kad rastų išeitį net iš kebliausių situacijų!

Kuo ši knyga naudinga:

Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

Lavinamas laiko suvokimas

Ugdomas meninis skonis ir grožio suvokimas

Skatinamas paslaugumas, draugiškumas, gebėjimas priimti kitą tokį, koks jis yra

Žiūrinėjant iliustracijas su daug įdomių ir šmaikščių detalių lavėja pastabumas, gebėjimas susikaupti, išlaikyti dėmesį

Skaitant linksmas, jaukiai iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

„Lėtasis Samsonas“ – pirmoji Bethany Christou kurta paveikslėlių knyga. Ši knyga padės ugdyti teigiamą požiūrį į draugystę, skatins norą pradžiuginti draugus, net jei šiandien ir ne jų gimtadienis, padės pažinti savo ir kitų jausmus. 

Bethany Christou – knygų vaikams autorė ir dailininkė. Ji gyvena Didžiojoje Britanijoje, Hartfordšyre. Studijavo Kembridžo meno mokykloje. Bethany visada mėgo piešti, skaityti ir rašyti istorijas. Ji kuria charakteringus veikėjus, kurie turi ką papasakoti. Kūrėja savo piešiniuose derina guašą, spalvotus pieštukus ir kompiuterinę grafiką.


Atsiliepimai

labai patiko 3metei

Marija Ž 2024-04-09

Tai šilta, jauki ir įkvepianti istorija apie tikrą, artimą draugystę, paprastų dalykų svarbą ir apie tai, kad išeitis yra visada, tik reikia pasukti galvą. Didžiausios pagyros autorei, kuri apipavidalino pasakojimą nuostabiomis, žaismingomis ir meniškomis iliustracijomis.

Odeta Ž 2023-11-05

Samsonas yra labai lėtas, ir nors labai stengiasi suspėti laiku, visada vėluoja į vakarėlius. Jam dėl to labai liūdna. Šauni istorija apie tai, kaip svarbu turėti gerų draugų, kurie tave suprastų ir palaikytų. Visada išnagrinėjame žemėlapį, kur kas gyvena :)

Indrė P 2022-10-09

Labai smagi knygelė, įdomi istorija, išrinkau 4 metų sūnui, tai labai patinka, vis prašo paskaityti, bet ir vyresnei sesei patinka, ieško pradžioje žemėlapyje, kur kas gyvena.

Vaida G 2022-08-18

Gerumo knyga mažiesiems, tokio smagumo nesitikėjau, viena iš geriausių knygų mūsų namų skaitovams. Iliustracijos aukštumoje, kaip visada!

ELENA P 2020-12-31
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos