Gamtos pasaulio pažinimas
Formatas 19,4 x 25,1 cm
Dailininkas Silvia Crocicchi
Išleidimo metai 2022
Skirta Nuo 18 metų
Puslapių skaičius 160
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Indrė Jočienė

Gamtos pasaulio pažinimas

Autorius Chiara Piroddi
Dailininkas Silvia Crocicchi
10,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 11

Kiekis

Aprašymas

Kiek laiko mūsų vaikai praleidžia bėgiodami laukuose ir pievose? Prižiūrėdami daržoves sode? Kantriai stebėdami mažo paukštelio elgesį? Auklėdami vaikus dažnai pamirštame gamtos vaidmenį. Tačiau vaikai instinktyviai siekia pajusti ryšį su gamta – čia jie gali visapusiškai išreikšti ir patenkinti savo tyrinėjimo, judėjimo bei pažinimo poreikius. Gamtoje žaidžiantis vaikas išmoksta ją vertinti, gerbti ir mėgautis jos teikiama nauda intelektui bei emocijoms.

Šioje Maria'os Montessori metodika paremtoje knygoje rasite ir teorinių paaiškinimų, ir 55 praktinius užsiėmimus gamtoje, kuriuos galėsite išbandyti drauge su vaikais.

Kuo ši knyga naudinga:

- Išmoksite pažinti ir valdyti savo ir vaikų emocijas

- Surasite daug praktinių užsiėmimų, kurie žaidimo forma padės lavinti vaikus 

- Įvairūs užsiėmimai padės pojūčiams suteikti formą ir prasmę

- Užmegsite tvirtesnį ryšį su vaiku

Psichologė CHIARA PIRODDI specializuojasi neuropsichologijos ir evoliucinės kognityvinės terapijos srityse. 2007 m. baigusi psichologijos studijas Pavijos universitete (Italijoje), ji dėstė fiziologinės psichologijos ir praktinius neuropsichologijos metodus universitete. Klinikinę patirtį įgijo Milano „Niguarda Ca’Granda“ ligoninės skyriuose, kur nuo 2008 m. dirba su sunkią intelektualinę ir mokymosi negalią turinčiais vaikais. Šiuo metu dirba terapeute su suaugusiaisiais, tėvais ir paaugliais. Ji yra neuropsichologijos srities knygų autorė ir bendraautorė. Kuruoja knygų seriją ir žaidimus „Montessori: „White Star Kids“ pasiekimų pasaulis“. Lietuvos skaitytojams ji jau pažįstama iš knygos „Vaikų emocijos“.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos