Pelkinukas
 • Pelkinukas
 • Pelkinukas
 • Knygos peržiūra
Formatas 17,4 x 24,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Marco Somà
Išleidimo metai 2020
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 26
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Laura Vilkaitė

Pelkinukas

Autorius Davide Cali
Dailininkas Marco Somà
7,19 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Kiek panašūs į mus turi būti žmonės, kad galėtume juos mylėti? Borio šeima pasakytų, kad šis klausimas visai nesvarbus. Svarbiausia yra pati meilė. Tėvai Borį vos gimusį rado pelkėje, mažylio akys didelės, o žvynai blizga saulėje. Ir jis yra labai mylimas sūnus. Tačiau vieną dieną Boris pajunta pelkės šauksmą – galbūt jo tikrieji namai yra ten, o ne čia?

Kuo ši knyga naudinga:

Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Boris – toks kaip ir kiti vaikai: važinėjasi dviračiu, eina į mokyklą ir karstosi po medžius. Na ir kas, kad turi žiaunas ir žvynus, o tėvai jį dar visai mažytį rado pelkėje. Borį visa šeima labai myli nepaisydami jokių nereikšmingų skirtumų. Tačiau kartą vėl užuodęs sūrų gimtosios pelkės kvapą mažylis ima abejoti, ar jo vieta – tarp kitų žmonių. Boris iškeliauja atgal į pelkę, ieškodamas atsakymo į klausimą, kas jis toks ir kur jo tikrieji namai. Elegantiška ir jautri istorija paskatins tiek mažuosius, tiek suaugusius skaitytojus susimąstyti apie šeimos svarbą ir besąlygiškos meilės jėgą.

Šveicarų kilmės italų rašytojas Davide'as Calì sukūrė daugybę paveikslėlių knygų vaikams ir grafinių romanų jaunimui. Jo kūriniai leidžiami dvidešimt penkiose pasaulio šalyse. Jis taip pat kuruoja komiksų kursus vaikams ir rašymo dirbtuves pradedantiems autoriams.

Knygą meniškai ir subtiliai iliustravo žymus italų dailininkas Marco Somà. Jo iliustruotos knygos leidžiamos Italijoje ir kitose šalyse.


Atsiliepimai

graži knyga

Marija Ž 2024-04-09

Šią knygą pristatydamas klasėje antrokas Benediktas iš Ukmergės, į klausimą "Kas nustebino perskaičius knygą?", atsakė "Nustebau, kad Pelkinukas, viską turėdamas šeimoje, patraukė į pelkę!" Mokinys buvo labai sutrikęs. Gerai, kad knyga verčia susimąstyti.<br /> Dėkoju Ukmergės V. Šlaito vaikų skyriaus bibliotekininkėms, paskatinusioms parašyti šį atsiliepimą. Tai pasišventusios savo darbui moterys.<br />

Irena 2022-02-03

Nuostabi knyga... pirkau daug knygų vienu metui ir nuspirkau "Pelkinuką", turėjau daugiausiai abejonių dėl jos, nes ji atrodė ne tokia ryški, keisti paveikslėliai....atidėliojau jos skaitymą, bet dabar net gailiuosi. Tokia paprasta, bet su tokia gilia mintimi istorija, paveiksėliai įtraukiantys tyrinėti, kurti. Daugiau tokių knygų - nepanašių i kitas. Ačiū už šią knygą.

Oksana S 2021-01-10

Už širdies griebianti istorija, pasakiško grožio iliustracijos, susimąstyti verčianti knyga. Unikali knyga, nieko panašaus neesu skaičiusi savo vaikams, reakcija tikrai nustebino, kilo daug klausimų ir pokalbių apie tai kaip svarbu turėti mylinčią šeimą.

ELENA P 2020-12-31
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos