Anė iš Žaliastogių
 • Anė iš Žaliastogių
 • Anė iš Žaliastogių
 • Knygos peržiūra
Formatas 19.9 x 24 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Lauren Mills
Išleidimo metai 2021
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 272
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė

Anė iš Žaliastogių

Dailininkas Lauren Mills
19,99 €
17,99 €
ir sutaupykite 2,00 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

Argi ne nuostabu galvoti apie visa tai, ką dar galima sužinoti? Tiesiog smagu būti gyvai – pasaulis toks įdomus. Nė perpus nebūtų toks įdomus, jei apie viską iki siūlo galo žinotume, tiesa? Tuomet nebeliktų vietos vaizduotei, tiesa?

Kai Marilė pirmąkart išvydo Anę Šerli – strazdanotą raudonplaukę mergaitę ne pačia dailiausia suknele, tikrai negalvojo, kad greitai ši nuolat į kurioziškas situacijas įsivelianti keistuolė ištirpdys ne itin jautrią jos širdį. Tačiau Anės nepamilti neįmanoma – jos atvirumas pasauliui, turtinga vaizduotė ir aplinkiniams šypseną kelianti mažoms mergaitėms nebūdinga iškalba abejingų nepalieka. 

Pasaulis tikrai nė perpus nebūtų toks įdomus, jei niekada nebūtų papasakota nepaprasta Anės Šerli istorija. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdomas meninis skonis ir grožio suvokimas

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

„Anė iš Žaliastogių“ – nepavaldi laikui istorija, virpinanti skaitytojų širdis jau daugiau nei šimtmetį. Ši literatūros klasika laikoma pačiu garsiausiu kanadiečių rašytojos Lucy Maud Montgomery (1874–1942) kūriniu ir viena labiausiai parduodamų knygų visame pasaulyje iki šiol. Istorija ne kartą ekranizuota. 

Anė Šerli – našlaitė, vaikystėje nepatyrusi globos ir meilės. Tačiau gyvenimas ją apdovanojo nepaprasta dovana – turtinga vaizduote, kuri merginai leidžia viską priimti atvira širdimi. Anė negali nesižavėti ją supančiu pasauliu, kaip ir skaitytojai negali nesižavėti šia užburiančia raudonplauke mergaite. 

Argi ne nuostabu galvoti apie visa tai, ką dar galima sužinoti? Tiesiog smagu būti gyvai – pasaulis toks įdomus. Nė perpus nebūtų toks įdomus, jei apie viską iki siūlo galo žinotume, tiesa? Tuomet nebeliktų vietos vaizduotei, tiesa?


Atsiliepimai

<br /> Labai gražiai iliustruota knyga apie šmaikščią ir žavingą raudonplaukę Anę, kuri sugeba suminkštinti, net kiečiausią širdį.

Jolanta L 2023-01-26

Vien dėl iliustracijų pirkome šį leidimą. Sužavėjo abi dukras ir mane pačią.

Kristina P 2022-09-18

Puikiai perteikta tų metų atmosfera, galima susidaryti vaizdą, kaip tuo metu gyveno žmonės, kaip visa tai skyrėsi nuo dabartinių laikų. Puikiai tinkama ir vaikams, ir paaugliams, ir jau suaugusiems.

Kristina P 2022-08-03

Knyga puiki. Tikrai suprantama, kad užkariavo žmonių širdis. Pati Anė - originaliausia klasikos veikėją. Pati rašau knygą ir Anė iš žaliastogių tikrai turėjo tam įtakos.<br /> Beje, tolesnė dalis Anė iš Evonlio yra išleista " Pegaso vaikų kolekcijos" leidimu

Dominyka 2021-11-02

Prašau prašau, pasakykite, ar planuojate išleisti ir šios knygos tęsinius? Mano sūnus (13 m.) perskaitęs šią knygą sakė, kad tai pati įstabiausia ir puikiausia jo perskaityta knyga per visą jo gyvenimą (o skaito jis labai labai daug)..

Agnė 2021-04-05

Be galo gražus, klasika virtusios knygos leidimas, pats gražiausias kiek tik yra buvę lietuvių kalba.

Margarita 2021-03-25
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos