Nuostabusis Ozo šalies burtininkas
 • Nuostabusis Ozo šalies burtininkas
 • Nuostabusis Ozo šalies burtininkas
 • Knygos peržiūra
 • Video peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 19.9 x 24.1 cm
Dailininkas Robert Ingpen
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2023
Skirta 0–99 m.
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Laima Šinkūnienė
Serija Anderseno premija

Nuostabusis Ozo šalies burtininkas

Dailininkas Robert Ingpen
19,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

„O labiau nori ar bijai?“ – klausė Bailiojo Liūto Dorotė, Kaliausė ir Geležinis Medkirtys Keistuolių teatro spektaklyje „Geltonų plytų kelias“. „Labiau noriu!“ – atsakė jiems Liūtas ir drauge iškeliavo į Smaragdo miestą. Kartu su geltonų plytų kelio istorija užaugo jau ne viena Lietuvos vaikų karta. Vaikų, kurie mažiau bijo, bet daugiau nori ir daugiau gali.

Rankose laikote naują, šviesų ir džiugų „Nuostabiojo Ozo šalies burtininko“ leidimą, kuris yra būtent toks, kokio norėjo pats autorius: „be šešėlio širdgėlos ar klaikių slogučių“. Skambant Keistuolių teatro dainoms, fantastiškos Roberto Ingpeno iliustracijos visą šeimą pakvies keliauti po neregėtą Ozo šalį, išmokys tikėti stebuklais ir įžvelgti juos paprastuose dalykuose. Iliustratorius R. Ingpenas 1986 m. buvo apdovanotas Hanso Kristiano Anderseno medaliu.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Lavinamas kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

L. Franko Baumo (1856–1919) knyga „Ozo šalies burtininkas“ (1900) jau daugiau nei šimtą metų nepalieka abejingų nei vaikų, nei suaugusių. Klasika tapusią istoriją apie Dorotėją ir tris draugus – Kaliausę, Geležinį Medkirtį ir Bailųjį Liūtą – Baumas pina iš įvairiausių tradicinių pasakų motyvų, tokių kaip raganų burtai ar kalbantys žvėrys, bei įkvepiančių nuotykių, kuriuos draugai patiria keliaudami į Smaragdo miestą. H. Ch. Anderseno medaliu įvertintos Roberto Ingpeno iliustracijos šviesumu ir optimizmu pradžiugins tiek dar visai neskaitančius, tiek ir jau paaugusius vaikus, o tėveliams primins jų pačių vaikystę.

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:

1 dalis. Klausyti
2 dalis. Klausyti
3 dalis. Klausyti
4 dalis. Klausyti
5 dalis. Klausyti
6 dalis. Klausyti

Lieknos bitės sako: „Taip puslapis po puslapio kasdien skaitome ir Dorotės bei jos draugų magišką istoriją, kuri yra apie nuostabų jausmą – viltį ir svajones.


Atsiliepimai

Nuostabi knyga, puikus leidimas. Skaičiau ir žavėjausi kiekvienu sakiniu, kiekvienu puslapiu. Tikrai turėtų būti kiekvieno vaiko bibliotekoje!

kaskaityti.lt 2018-11-04

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos