O ką tu moki, Petsonai?
 • O ką tu moki, Petsonai?
 • O ką tu moki, Petsonai?
 • Knygos peržiūra
Formatas 21 x 26 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Sven Nordqvist
Išleidimo metai 2020
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 23
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė
Serija Aš skaitau!

O ką tu moki, Petsonai?

Autorius Sven Nordqvist
Dailininkas Sven Nordqvist
7,99 €
7,19 €
ir sutaupykite 0,80 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Petsono ir Finduso ūkyje šiandien – įprasta diena. O tai reiškia, kad laukia daugybė smagių dalykų! Visų pirma Findusui labai rūpi, ar Petsonas moka taip greit bėgti ir taip gerai baidyti vištas, kaip pats katinėlis. Tačiau Petsonas nemoka. Ir net į obelį įlipti nesugeba. Tai ką tu moki, Petsonai?

Kuo ši knyga naudinga:

Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

Ugdomas humoro jausmas;

Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Vieno mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų Sveno Nordqvisto knygos apie dėdę Petsoną ir katiną Findusą jau išverstos į daugiau nei 50 kalbų, o jų autorius apdovanotas prestižine Astridos Lindgren vardo vaikų literatūros premija. Paveikslėlių knyga „O ką tu moki, Petsonai?“ sukurta 4–7 m. jauniesiems skaitytojams, tačiau dėl detalių, išraiškingų ir nuotaikingų iliustracijų bei kūrybingo teksto pradžiugins visus šeimos narius. 

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti senelio Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šioje knygelėje Findusas nenustygsta vietoje ir vis klausinėja Petsono, ar šis gali taip greitai bėgti, taip puikiai šokinėti ar ropštis į obelį kaip pats katinėlis. Paaiškėjus, kad Petsonas taip nesugeba, Findusas ima domėtis, o ką gi Petsonas moka?

Spalvingi Sveno Nordqvisto piešiniai žavi ne tik išraiškingais personažais, bet ir detalių gausa. Kiekviena iliustracija tarsi atskiras pasaulis, kupinas smulkių detalių, kurios savaip papildo istoriją – net tyrinėjant jas ilgesnį laiką, galima vis aptikti naujų, anksčiau nepastebėtų dalykų. Gal todėl jas mėgsta ir vertina tiek daug skaitytojų – nuo mažųjų iki suaugusiųjų, kuriems paveikslėlių knygos jau toli praeityje. 

Knyga priklauso serijos „Aš skaitau“ pirmam lygiui – didžiosios raidės, neilgi aiškūs sakiniai, linksmas ir įtraukiantis pasakojimas padės mokytis skaityti ir įtvirtinti įgūdžius. 


Atsiliepimai

Šmaikšti knyga, kuri privers šypsotis.

Odeta Ž 2023-11-05

Smagu perskaityti dar vieną Petsono ir Finduso istoriją. Knygelė trumpa, perskaitoma per vieną vakarą. Ir net šiek tiek interaktyvi - kai kurias Finduso užduodams pozas teko išbandyti beskaitant.

Lolita S 2023-08-28

Nuostabi knyga, lengvai skaitomas tekstas. Tinka pradedantiems skaityti. Šio autoriaus knygas rekomenduojam visiems vaikams.

Lina P 2023-02-13

Puiki knyga ne tik pradedantiems skaityti, bet ir užbaigiant vakarą, kai tenka skaityti dar vieną, paskutinę :) Nuostabios iliustracijos, net teko vaidinti Petsoną, nes vaikas įsikūnijo į viską mokantį Findusą :)

Indrė K 2022-11-17

Norite, kad vaikai skaitytų? Skaitykite linksmas knygas . Tai viena pirmųjų mano dukrytės perskaitytų knygų savarankiškai. Tekstas didžiosiomis raidėmis, puikiai tinka skaityti pradedantiesiems.

Lina P 2022-11-09

Nuostabi istorijų apie Findusą, knygų serija. Labai mėgiama vaikų

Viktorija B 2022-06-01

Kaip visada, nuostabi knyga apie Petsoną ir Findusą. Gaila, jog trumpa istorija, užtat puikūs ir linksmi paveiksliukai, super!

Monika A 2021-02-18
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos