Petsonas stovyklauja
Formatas 21 x 29,7 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Sven Nordqvist
Išleidimo metai 2021
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 25
Vertimas Iš švedų k. vertė Raimonda Jonkutė
Serija Findusas ir Petsonas

Petsonas stovyklauja

Autorius Sven Nordqvist
Dailininkas Sven Nordqvist
7,99 €
7,19 €
ir sutaupykite 0,80 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Nutrūktgalvis katinas Findusas, užsilipęs ant didelės žalios dešros, nudarda žemyn palėpės laiptais. Tačiau tai ne šiaip kokia pasenusi dešra, o tikrų tikriausias medžiaginis namas – PALAPINĖ! Palapinės kvepia NUOTYKIAIS, todėl dėdulė Petsonas ir Findusas išsiruošia stovyklauti. O kam keliauti toli? Savame sode gali būti taip pat smagu kaip ir kalnuose! Ir visai nesvarbu, kad naktį palapinėje truputį baisu, o kaimynai gali pamanyti, kad esi kuoktelėjęs. Svarbiau išbandyti naują žvejybos išradimą. Juk netoliese esančiame ežere knibžda galybė ešerių ir klastingai plaukioja didžiausia pasaulyje lydeka. Ar pavyks Petsonui ją pagauti? O galbūt lydeka pati pasibels į dėdulės duris?

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

• Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

• Ugdomas humoro jausmas;

• Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti dėdulės Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. 

Spalvingi Sveno Nordqvisto piešiniai žavi ne tik išraiškingais personažais, bet ir detalių gausa. Kiekviena iliustracija tarsi atskiras pasaulis, kupinas smulkių detalių, kurios savaip papildo istoriją – net tyrinėjant jas ilgesnį laiką, galima vis aptikti naujų, anksčiau nepastebėtų dalykų. Gal todėl jas mėgsta ir vertina tiek daug skaitytojų – nuo mažųjų iki suaugusiųjų, kuriems paveikslėlių knygos jau toli praeityje. 


Atsiliepimai

Dar viena kupina nuotykių knyga apie dėdulę Petsoną ir katiną Findusą. Skaitant nesunku susitapatinti su šiais personažais, kurių santykis primena senelio ir anūko, kartais tėčio ir sūnaus arba tiesiog draugo draugo. Be galo smagu skaityti, knyga įtraukia iki pat paskutinio puslapio. Ypač man ir vaikams patiko knygos pabaigoje įvykusi situacija, kurioje Petsonas šmaikščiai "pamokė" kaimyną, mėgstantį nešioti paskalas.

Ingrida I 2023-01-19

Knygos apie Petsoną ir Findusą yra labai linksmos ir nuotaikingos. Taip pat ir ši, apie stovyklavimą. Jaučiasi skandinaviškas humoro “prieskonis”.

Kamilė S 2023-01-17

Mums patinka visos knygos apie Petsoną ir Findusą - tiek pasakojimai, tiek iliustracijos, kuriose kaskart atrandame naujų netikėtumų. Stovyklavime mums įspūdį visad palieka žalia dešra, nuo vištų bėgantis Petsonas ar kiaušinį miegmaišyje dedanti višta. Ir, aišku, sutrikęs kaimynas :)

Indrė K 2022-11-17
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos