Nelaimingas Petsonas
Formatas 21 x 29,7 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Sven Nordqvist
Išleidimo metai 2022
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 24
Vertimas Iš švedų k. vertė Alma Braškytė
Serija Findusas ir Petsonas

Nelaimingas Petsonas

Autorius Sven Nordqvist
Dailininkas Sven Nordqvist
7,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Findusas atsinešė du didelius medinius šaukštus, nusiyrė per virtuvės grindis ir užmetė meškerę. Užkibo neregėta žuvis! Katinas grūmėsi šnopuodamas ir pūkšdamas, traukė laimikį ir vis dėbčiojo į Petsoną. Pagaliau Petsonas irgi žvilgtelėjo į jį. Bet nė nekrustelėjo. Tik burbtelėjo: „Nenoriu žvejoti.“ Ir vėl įsispitrijo į langą.

 

Šįkart reikalai išties rimti. Dėdulė Petsonas nenori nieko veikti, tik stebėti kažin ką nematoma tolumoje ir gailėtis savęs. Bet ruduo – laukia daug darbų, o nuotaikos nėra. Tačiau katinas Findusas jokio rudeninio liūdesio nejaučia. Jam lyg tyčia norisi dainuoti. Arba išbandyti kėdės pusiausvyrą. Tik kad vienam nesmagu. Todėl Findusas rimtai nusiteikęs pralinksminti savo geriausią draugą. O tinkamiausias būdas tai padaryti... 

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

• Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

• Ugdomas humoro jausmas;

• Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Švedų rašytojo ir iliustruotojo Sveno Nordkvisto (g. 1946) fantazija ir nuoširdumas užbūrė daugybę vaikų. Jo paveikslėlių knygos apie dėdulę Petsoną, katiną Findusą ir jų nuotykius žinomos visame pasaulyje.

Šį rudenį nuotykiams gali būti galas. Dėdulė Petsonas grimzta į liūdesį ir jau nebenori žaisti su Findusu. Tačiau šis nenusiteikęs lengvai pasiduoti ir skuba draugui į pagalbą.

Įskaitytas knygos ištraukas galite paklausyti LRT laidoje „Vakaro pasaka“:

1 dalis

2 dalis


Atsiliepimai

Istorija apie tai, kad draugai būna šalia, net kai nuotaika subjursta ir nesinori nieko matyti. Puiki proga aptarti su vaiku liūdesį, pyktį bei kitas emocijas, kurios rečiau ar dažniau juk visus aplanko. :)

Vitalija V 2023-03-17

Puiki knyga, padeda paŽinti jausmų įvairovę, susipažinti su pykciu, liūdesiu. Įtraukiantis tekstas, spalvingas žodynas. Rekomenduoju vaikams :)

Lina P 2023-02-13

Visai kitokia nei kitos Petsono ir Finduso knygos. Knygelėje kalba apie liūdesį, pyktį. Perskaičius puiki proga padiskutuoti su vaiku apie šiuos jausmus, kad taip jaustis normalu, bet kartu ir kaip juos įveikti

Gintarė S 2022-11-23

Kartais žmonės būna pikti ir be nuotaikos be jokios rimtos priežasties. Šįkart toks ir Petsonas, suirzęs ir susiraukęs. Gerai, kai turi šalią gerą draugą, kuris nepasiduoda ir stengiasi tave pralinksminti. Valio! Galiausiai tai pavyksta! :)

Indrė P 2022-10-09

Tai kiek kitokia istorija apie Petsoną ir Findusą - šįkart Petsonas pavargęs ir rūstus, supykęs netgi kumščiu trenkia į stalą, kai paprastai Petsonas kantrus ir švelnus. Tai puiki istorija atverianti galimybę su vaiku aptarti įvairialypius jausmus, paaiškinti, kodėl net ir kantriausi suaugusieji kartais būna pikti ir pavargę, kelti klausimus ir ieškoti išeičių, kaip galima praskaidrinti niūrią nuotaiką.

Ieva R 2022-04-19
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos