Svajoklis Streindžas
Dailininkas Christin Wilhelm
Išleidimo metai 2024
Skirta nuo 14 metų
ISBN 9786094419157
Puslapių skaičius 570
Vertimas Almantė Rimavičienė

Svajoklis Streindžas

Autorius Laini Taylor
Dailininkas Christin Wilhelm
14,99 €
13,49 €
ir sutaupykite 1,50 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 15

Kiekis

Aprašymas

Jam viskas buvo įdomu: demonai ir sparnakaliai, serafimai ir dvasios. Lyg vaikas tikėjo magija, lyg valstietis tikėjo šmėklomis. Jau pirmąją dieną užkritus pasakų knygai susilaužė nosį, ir kiti ėmė kalbėti, kad šis nutikimas viską pasako apie keistuolį Laslą Streindžą: jis išsiblaškęs, gyvena savame pasakų ir išgalvotų istorijų pasaulyje.

Todėl ir vadino jį svajokliu, dėl to neklydo, bet nesuprato svarbiausio. Laslas buvo kitoks svajoklis, nei jie įsivaizdavo. Jis turėjo svajonę – rodančią kelią ir tokią stiprią, kad net tapo antrąja siela.
Visos mintys sukosi tik apie ją. 

Sakoma, kad svajonė pasirenka svajoklį, o ne atvirkščiai. Jaunesnysis bibliotekininkas ir karo našlaitis Laslas Streindžas visad įtarė, kad jo svajonė pasirinko neteisingai. Nuo pat mažens jis kaip apsėstas domėjosi paslaptingu Raudų miestu, kadaise egzistavusiu, o vėliau dingusiu iš visų įrašų ir žmonių pasakojimų. Tačiau tam, kad išdrįstum palikti namus ir leistumeisi į tolimus kraštus ieškoti prarasto miesto, reikėtų kur kas narsesnio žmogaus nei Laslas. Bet vieną dieną drauge su grupe legendinių karių atvyksta herojus vardu Dievažudys, ieškodamas mokslininkų ir specialistų, galinčių padėti įspėti Raudų miesto paslaptį. Tai vienintelė Laslo galimybė, kurią reikia griebti už ragų – arba pamiršti savo svajonę amžiams.

Kas nutiko prieš du šimtus metų Raudų mieste, kad apie jį daugiau niekas nebegirdėjo? Ką užmušė Dievažudys, kad buvo taip pramintas? Ir kokiai paslapčiai įminti jis ieško pagalbininkų?

Visi atsakymai – ir dar daugiau klausimų – slypi Raudų mieste. 

 Čia laukia košmarai ir naktiniai drugiai, žudynės ir meilė, kaustantis siaubas ir neįtikėtini stebuklai.

Sveiki atvykę į Raudų miestą.        

Tai įspūdingas literatūros kūrinys, kuriame mitai atgyja, svajonės ir sapnai pinasi su tikrove, o veikėjai susiduria su amžinais klausimais: ar įmanoma atleisti už neatleistiną žiaurumą, ar kerštas – vienintelė išeitis, ar galima mylėti kitą nepaisant to, kas jis yra, kaip susitaikyti su skausmu, kurio nepajėgi pamiršti?

Michael L. Printz garbės medaliu apdovanota ir ne vienam literatūriniam apdovanojimui nominuota knyga skirta vyresniesiems paaugliams ir jaunimui, tačiau rašytojos kuriamas įspūdingas pasaulis bei turtinga vaizduotė patrauks ir suaugusį skaitytoją. „Svajoklis Streindžas“ – pirmoji dilogijos dalis, istorija tęsiama romane „Košmarų mūza“.

Amerikiečių maginės fantastikos autorė Laini Taylor (g. 1971 m.), parašiusi per dešimtį knygų, Lietuvos skaitytojams pažįstama iš romano „Kaulų ir dūmų duktė“. Ji nuo pat mažens svajojo tapti rašytoja ir savo pirmąją knygą užbaigė būdama trisdešimt penkerių. Kaip pati sako, nors iš pradžių jai atrodė, kad tiek metų pirmajai knygai yra labai daug, tačiau kuo toliau, tuo labiau supranta, kad iš tiesų tai labai mažai. Laini Taylor drauge su vyru ir dukra gyvena Portlende, JAV. Jai labai patinka knygos, knygynai, kelionės, pusryčiai, šokoladas, mango vaisiai bei susapnuoti naujus pasakojimus.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos