Dingusieji mėnesienoje. Veidrodžių viešnia (2)
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 544
Vertimas Iš prancūzų kalbos vertė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė

Dingusieji mėnesienoje. Veidrodžių viešnia (2)

Autorius Christelle Dabos
13,49 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Kai ypatingų magiškų talentų turinti, tačiau publikos dėmesio vengianti Ofelija paskiriama jaunesniąja rūmų pasakotoja, jos gyvenimas tampa kur kas sudėtingesnis. Dabar visi žino apie jos galią nuskaityti daiktus ir atskleisti jų savininkų paslaptis. Dvaro intrigų pasaulyje, į kurį pateko Ofelija, tai be galo pavojinga savybė. Nuo šiol jos priešų gretos tik augs.

Ofelija ima suprasti, kad vienintelis, kuriuo iš tiesų gali pasikliauti iliuzijų, pavojų ir intrigų kupinoje Polio arkoje, yra jos paslaptingas ir atšiaurus sužadėtinis Tornas. Deja, jam bloga linkinčių žmonių yra dar daugiau. O kai rūmuose vienas po kito ima dingti įtakingi ir svarbūs asmenys, Ofelijai teks tapti detektyve ir atskleisti už daugybės Polio iliuzijų glūdinčią tiesą.

Jūsų laukia stulbinanti autorės išmonė, nepamirštami herojai, turtingas ir įspūdingas pasaulis ir be galo intriguojantis siužetas. 

„Nuo pat pirmos knygos Christelle Dabos pribloškia savo galinga vaizduote.“

„Télérama“

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo protėviams – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija, turinti ypatingą talentą perskaityti įvairių objektų atmintį, buvo priversta išvykti iš gimtosios Animos į atšiaurią Polio arką, kad sudarytų politinę santuoką su jai visai nepažįstamu žmogumi. Jos būsimasis vyras Tornas nuo pat pradžių pasirodė šaltas ir nemalonus, tačiau įvykiams klostantis vis painiau, ima aiškėti, kad šioje intrigų karalystėje mergina gali pasitikėti tik juo. Kai rūmuose vienas po kito ima paslaptingai dingti žmonės, o pati Ofelija ima gauti keistus grasinančius laiškus, pagrindinei veikėjai prireiks tapti dar ir detektyve.

„Dingusieji Mėnesienoje“ – antroji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.


Atsiliepimai

NEPAPRASTAI ĮTRAUKIANTI, UŽBURIANTI ISTORIJA, PO PIRMOS DALIES ČIUPAU ANTRĄ IR SU NEKANTRUMU LAUKIU PASIRODANT LIKUSIŲ DVIEJŲ DALIŲ.

Rita T 2024-01-03

Antroji Veidrodžių viešnios knyga patiko dar labiau.<br /> Ir kokioje vietoje baigėsi knyga!..Aišku, kad pačioj įdomiausioje!<br /> Skaitant, nesiliauja stebinti autorės fantazija. Taip pat turiu pagirti puikų vetimą.<br /> Nors knyga skirta jaunimui nuo 14 metų, o man jau triskart tiek, bet istorija tiek įtraukė, kad nenurimsiu kol neperskaitysite visų jos dalių

Jolanta L 2023-08-01

Nuostabi knyga. Ją skaitant pasinėriau į kažkokį keistą, niekur iki šiol skaitytose knygose neregėtą,pilna labai ryškių, sodrių spalvų, savitos magijos pasaulį. Tai knyga kurioje aš radau šiek tiek Hario Poterio, šiek tiek Alisos stebuklų šalyje, šiek tiek teatro, šiek tiek Venecijos karnavalo. Ją skaitant laikas kažkur dingo. Nekantraudama laukiu likusių dviejų dalių.

Elena 2023-05-10

Labai laukiau šio tęsinio! O dabar ir vėl liūdesys, nekantriai laukiu trečios knygos dalies. „Dingusieji Mėnesienoje“, kaip ir pirmoji dalis „Žiemos sužadėtiniai“, buvo nuostabūs! Dar daugiau skaitymo malonumo, kai pasineri į skaitymą, užsimiršusi įsijauti į magišką knygos pasaulį. Tokį keistą, iki šiol niekur negirdėtą. Spalvingi, keisti ir mylimi veikėjai, nenuspėjami siužeto vingiai, stulbinanti autorės išmonė ir puikus rašymo stilius, išraiškingas vertimas – visa tai knygą pavertė nepaprastai puikia istorija, dvelkiančia prancūzišku žavesiu! Visa tai buvo taip taip taip taip taip taip taip taip taip taip smagu skaityti! Dėkoju leidyklai, su viltimi, kad greitai sulauksime ir kitų dalių. Norisi padėkoti ir knygos vertėjai už tokį vaizdingą, kūrybišką, išraiškingą vertimą, atskleidžiant neįtikėtinus, fantastiškus siužeto vingius ir spalvingus veikėjų charakterius. <br /> P.S. Tikiuosi, kad supratote iš mano dešimties „taip“, knygos vertinimas 10/10. <br /> P.S.S. Žinoma ir Ofelijos šalikui

Knygos Knygelės 2023-01-13

Idomi knyga. Labai laukiu tęsinio :)

Neringa B 2023-01-09
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos