• Akcija
Auksinis kompasas. Jo tamsiosios jėgos (1)
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Andrej Ferez
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 408
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

Auksinis kompasas. Jo tamsiosios jėgos (1)

Autorius Philip Pullman
Dailininkas Andrej Ferez
9,67 €
12,09 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Laira savo dienas nerūpestingai leidžia koledže Oksforde ir nė nenutuokia, kad viskas netrukus pakryps kita linkme. Pasaulį, kuriame ji gyvena, nori pakeisti ne vienas ir visi jie tam turi savų priežasčių. O šis pasaulis ypatingas tuo, kad niekas jame nėra vienišas. Kiekvienas turi savo asmeninį demoną – tai žmogaus asmenybės dalis, įgavusi gyvūno pavidalą. Norėdami išgelbėti draugą Rodžerį, Laira ir jos demonas Panteleimonas leidžiasi į kupiną pavojų ir stingdančio šalčio kelionę. Ten jie susiduria su šarvuotaisiais lokiais ir raganomis, tačiau tai ne baisiausi jų sutikti padarai. Šiurpiausi sumanymai kyla... žmonėms. 

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Philipas Pullmanas (g. 1946 m.) – garsus anglų rašytojas, sukūręs daugiau nei 30 kūrinių suaugusiesiems ir vaikams. Rašytoją išgarsino fantastinė trilogija „Jo tamsiosios jėgos“. Ši knyga – pirmoji trilogijos dalis. Autorius kuria autentišką ir įtraukiantį mistinį pasaulį. Paauglė Laira kartu su savo demonu norėdama išsiaiškinti, kodėl mieste paslaptingai dingsta vaikai, iškeliauja į Šiaurę. Ten ji atranda ir praranda daug daugiau, nei tikėjosi. 

P. Pullmanas ir jo kūryba gausiai apdovanota: 1995 m. rašytojui buvo įteiktas Karnegio medalis, 2002 m. už paskutinę trilogijos dalį jis gavo garsiąją „Whitebread“ premiją, o 2005 m. – prestižinę A. Lindgren atminimo premiją. Pagal šią knygą 2007 m. sukurtas Holivudo filmas „Auksinis kompasas“ (angl. The Golden Compass), o nuo 2019 m. pagal trilogiją kuriamas ir transliuojamas TV serialas „Jo tamsiosios jėgos“ (angl. His Dark Materials).


Atsiliepimai

Dievinu šias knygas ❤️

Neringa 2023-08-03

Nuostabi knygą turinti daug įvairių siužeto posūkiu. Šauni veikėjų įvairove Motušė Kostą - čigonė glaudžiai susijusi su Lairos kūdikyste, Jorekas Bernisonas - šarvuotas lokys slepentis savo istorija , Li Skobris - oreivis iš Teksaso gelbėjas Laura ir vaikus, Tėvas Kormanas - čigonas jaunystėje mylėjas raganą, o vėliau įgijas išminties ir Ragana Serafina Pekala - skraidžiusi be sunkumų. Demonai nuostabus skaitydama galvojau, o koks būtų mano.

Adelija 2022-11-21

Pirmoji dalis, nuostabi pradžia tobulai istorijai pradėti

ELENA P 2020-12-31

Aš nežinau net, ar yra žodis, kuris apibūdina jausmą tokios knygos atžvilgiu. Negalėjau atsitraukti, džiaugiausi, kad karantinas ir nereikia niekur eiti. Juokiausi, verkiau, buvau kitame pasaulyje. Yra daug fantasy knygų, bet tikrai retai kurios parašytos taip, kad nei sekundės nesudvejoji pasaulio tikrumu. Girdėjau, kad knygą skaito jaunuoliai nuo kokių 10-11 metų, man trisdešimt vieneri. Nežinau, ką jaunieji pasiima iš jos ir ką supranta, ji tikrai perskaitoma – parašyra nesudėtingai, įtraukianti, veiksmiška, paveiki, – bet aš skaitydama galvojau, kad knyga toli gražu ne(tik) vaikams: apie skirtingus žmones, skirtingus jų norus ir poreikius (tau tikrai nebūtinai reikia visko, ko reikia kitiems), apie aklą tikėjimą ir tai, ką dėl jo padarytum, apie valdžią ir galią, nepaisančią žmogiškumo.

Eglė R. 2020-11-20
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos