• Akcija
Gintarinis žiūronas. Jo tamsiosios jėgos (3)
 • Gintarinis žiūronas. Jo tamsiosios jėgos (3)
 • Gintarinis žiūronas. Jo tamsiosios jėgos (3)
 • Knygos peržiūra
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Andrej Ferez
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 552
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

Gintarinis žiūronas. Jo tamsiosios jėgos (3)

Autorius Philip Pullman
Dailininkas Andrej Ferez
10,15 €
12,69 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Ar įmanoma nukeliauti į mirusiųjų kraštą? O iš jo grįžti? Ar labai sunku atsisakyti to, kas tau leidžia jaustis laimingam? Ar meilė savo vaikui gali ištirpdyti pačią kiečiausią širdį? Ar gali būti, kad kituose pasauliuose žmonės kitokie?

Karas tarp Autoriteto kariaunos ir lordo Asrielio bei jo įkvėptų maištininkų tęsiasi. Taip trokštamas visuotinis pasaulių gėris pareikalauja pačios didžiausios Vilio ir Lairos aukos. Pasirodo, kur kas didesnės nei atsiskyrimas nuo savo demono. Tačiau tai, kas pradėta, turi būti užbaigta. Tai, kas kadaise atverta, turi būti užverta. Visiems laikams.

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Philipas Pullmanas (g. 1946) – garsus anglų rašytojas, sukūręs daugiau nei 30 kūrinių suaugusiesiems ir vaikams. Rašytoją išgarsino fantastinė trilogija „Jo tamsiosios jėgos“. Ši knyga – antroji trilogijos dalis. Joje Lairos kelias susikerta su Vilio – jaunuolio, kuriam nulemta tapti galingojo peilio, galinčio atverti ertmes į kitus pasaulius, nešiotoju. Jiedu susieti bendro tikslo – stoti į didžiausią karą žmonijos istorijoje ir apginti gėrio jėgas.

P. Pullmanas ir jo kūryba gausiai apdovanota: 1995 m. rašytojui buvo įteiktas Karnegio medalis, 2002 m. už paskutinę trilogijos dalį jis gavo garsiąją „Whitebread“ premiją, o 2005 m. – prestižinę A. Lindgren atminimo premiją. 2007 m. buvo sukurtas, apdovanojimų sulaukęs, filmas pagal pirmąją dalį „Auksinis kompasas“ (angl. The Golden Compass), o nuo 2019 m. pagal trilogiją kuriamas ir transliuojamas televizijos serialas „Jo tamsiosios jėgos“ (angl. His Dark Materials). 

Sužinokite, kaip garsiojo Philipo Pullmano trilogijos „Jo tamsiosios jėgos“ trečioji dalis „Gintarinis žiūronas“ įėjo į vaikų literatūros istoriją!


Atsiliepimai

Tobula knyga, istorija, vykusios visos trilogijos dalys, išlaikyta intriga, lengvai skaitosi, tik patys geriausi atsiliepimai! Mano nuomone viena iš geriausių gnygų bet kokio amžiaus skaitytojuj kuris nors kažkiek geba atminti ilgesnės apimties pasakojimą!

ELENA P 2020-12-31

Jau kai pradėjau skaityti pirmąją trilogijos dalį, jaučiau, kad radau tą retąją „geriausią iš geriausių“. Skaitydama „Gintarinį žiūroną“ aikčiojau ir verksnojau iš gražumo, gilumo, vis dar bandau surpasti, kaip į vieną knygą galima sudėti tiek temų ir išminties. Ši dalis verčia susimąstyti apie mirtį, apie tai, kas laukia po jos, o svarbiausia, pateikia alternatyvų vaizdinį tiems, kuriems religinis pomirtinis pasaulis ne prie širdies. Knyga taip pat moko (nėra moralizavimo, bet kalba apie tai), kad kartais, kad ir kaip norėtum, kad ir kiek stengtumeisi, vis tiek nebus taip, kaip labiausiai nori – kalbama apie nesėkmių priėmimą. Taip pat knygoje stipri emigracijos tema. Ir viskas pateikiama pasakojimu apie mergaitę ir berniuką, keliaujančius po kitus pasaulius ir vykdančius misijas, nuo kurių priklauso pasaulių likimas. Trilogija, kurią perskaityti privalo kiekvienas!

Eglė R. 2020-12-07
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos