Mama
Formatas 24,4 x 33,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Quentin Gréban
Išleidimo metai 2022
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 72
Vertimas iš prancūzų kalbos vertė Laura Ivoškienė

Mama

Dailininkas Quentin Gréban
9,99 €
8,99 €
ir sutaupykite 1,00 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Kiek meilės kalbų moka mama? 

Įkvėpti, padrąsinti, išklausyti, apkabinti, prajuokinti, numalšinti skausmą, pakštelėti į skruostą...

Šimtai būdų parodyti ar pasakyti: „Myliu tave, mano vaike“.

Nuo pirmų kūdikio šypsnių iki filosofinių pokalbių su jau suaugusiu vaiku mama išgyvena daugybę virsmų ir kalba savo gyva patirtimi. Kiekviena savaip. Kiekviena giliai ir jautriai.    

Belgų autorės Hélène Delforge ir dailininko Quentino Grébano knyga atveria motinystės paslaptis, atskleidžia sodrią patirčių ir jausmų paletę, kuria įvairiuose pasaulio kampeliuose dalijasi mamos, augindamos ir puoselėdamos savo vaikus. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis pasaulis

Ši knyga – įspūdingai iliustruota odė motinystei. Joje – skirtingų mamų iš viso pasaulio portretai ir jautrios įžvalgos apie tai, ką reiškia auginti vaiką. Vieni tekstai švelnūs ir poetiški, kiti – šmaikštūs ir žaismingi, treti – mąslūs, tačiau visi jie spinduliuoja meile ir rūpesčiu.

Belgų autorė Hélène Delforge – žurnalistė, rašytoja, mama ir įmotė. Kurti jai padeda katė, ramiai snaudžianti rašomojo stalo stalčiuje.

Belgų dailininkas Quentinas Grébanas iliustravo daugiau nei 45 knygas vaikams ir už savo piešinius sulaukė pasaulinio pripažinimo ir apdovanojimų (žymiausias iš jų – Saint Exupéry apdovanojimas). Quentinas kuria savo namų studijoje, apsuptas vaikų piešinių bei klausydamasis, kaip šalia knarkia šuo.


Atsiliepimai

Buvo nuostabi dovana draugei, kuri neseniai tapo mama.

Vaida H 2023-09-30

Šią knyga pati sau padovanojau pirmosios Motinos dienos proga. Skaitydama kai kurias vietas verkiau, be galo gražiai ir jautriai parašyta, paliesta motinystės esmė. Ir kadangi iliustruota nuostabiais piešiniais - labai tinkama skaityti kartu su vaikais. Išskirtinė knyga!

Gabrielė P 2023-08-20

Iki ašarų sujaudinusi knyga. Labai jautriai parašyta. Nuostabios iliustracijos. Laukiame kada galėsime ir tėčiui tokią padovanoti.

Renata K 2023-04-25

Nuostabiausia knyga,patys silciausi zodziai o kiek meiles,svelnumo

Jadvyga 2023-04-24

labai jauki knyga. Gera versti puslapius ir tapantis su istorijomis. labai šilta prisiminti mamos glėbį. Tuo pačiu apglėbus savo vaiką sivaizduoti kaip jis augs, kaip vėliau lygiai taip pat mamos ilgėsis. Rekomenduoju kaip nuostabią dovaną mamoms, tiek jaunoms sūpuojančius kūdinius, tiek toms kurių vaikai jau užaugo, o gal ir padovanojo anūkų.

Ilma P 2022-11-07

Pati gražiausia knyga apie mamas, kiekviena iš mūsų mamų- knygoje ras kažką artimo sau. <br /> Labai paliečianti širdį knyga. Kurią privalo turėti kiekviena mama

Greta Keraminė 2022-04-09

Nuostabi knyga, rekomenduoju visoms mamoms be išimties! Mamos visos skirtingos, bet visos nepakartojamos ir pačios pačiausios savo vaikams!

Šarūnė D 2022-04-05
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos