Poliana
Viršelis kietas
Dailininkas Olga Volgina
Skirta 0–99 m.
ISBN 9786094418242
Puslapių skaičius 176
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė

Poliana

Autorius Eleanor H. Porter
Dailininkas Olga Volgina
19,99 €
15,99 €
ir sutaupykite 4,00 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

– Atrodo, tau vienas juokas viskuo džiaugtis, – atkirto Nensė stengdamasi neprisiminti,

kaip narsiai Poliana bandė pamėgti savo skurdų palėpės kambarėlį.

Poliana tyliai nusijuokė.

– Na, žinai, tai toks žaidimas.

– Žaidimas?

– Taip, toks žaidimas – „tiesiog džiaugtis“.

Polianos gyvenimas neglostė. Jai teko išgyventi ne vieną netektį, apsieiti be lėlių ir gražių suknelių. O dabar ji keliauja į namus, kuriuose visai nėra laukiama, pas tetą, kuri yra pati didžiausia niurzga, kokią tik kada yra tekę sutikti.

Jei jums atrodo, kad Polianai bus taip liūdna, kad ji nuo visų ją ištikusių negandų palūš, tai visai nepažįstate šios džiugios ir be galo stiprios mergaitės! Ji turi neįtikėtiną galią – gebėjimą atrasti džiuginančių dalykų net tada, kai bet kas kitas nukabintų nosį. Polianos optimizmas, energija, tyra širdis ir giedras požiūris į gyvenimą ją gelbsti kiekvieną dieną, padeda ne tik susirasti draugų, bet ir pasibelsti net į pačių didžiausių bambeklių širdis. Mergaitė nė nepajunta, kaip įkvepia aplinkinius į viską žvelgti šviesiau. Ir netgi daryti netikėtus gerus darbus!

Ši jauki, džiugesio ir juoko pilna knyga įkvepia pastebėti grožį ir rinktis gėrį. Klasika tapusią istoriją apie narsią mergaitę Polianą norėsis skaityti ne vieną kartą.

Šviesi ir pilna optimizmo istorija apie šaunią, drąsią ir linksmą strazdanotą mergaitę Polianą, kuri net sunkiausiomis aplinkybėmis visuomet randa kuo pasidžiaugti. Jos giedras ir šviesus požiūris į gyvenimą pamažu įkvepia ir visus aplinkinius – net pačius didžiausius niurzgalius.

Amerikiečių rašytoja Eleanora H. Porter gimė 1868 metais Naujajame Hampšyre. Ji buvo įgijusi dainininkės išsilavinimą, bet vėliau ėmė rašyti istorijas vaikams ir meilės bei nuotykių romanus suaugusiesiems. Iki mirties 1920 metais Eleanora H. Porter parašė penkiolika romanų ir daugybę apsakymų. Garsiausia jos apysaka – „Poliana“ – buvo parašyta 1913 metais ir tapo tikra vaikų literatūros klasika, susilaukusi ne vienos ekranizacijos ir įkvėpusi daugybę vaikų bei suaugusiųjų džiaugtis ir pastebėti gražius dalykus net niūriausiose situacijose.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Skaitant knygas lavėja vaizduotė, kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

- Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

- Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

 


Atsiliepimai

Nuostabi knyga

Marytė 2024-06-18

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos