• Akcija
Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną
  • Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną
  • Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 18 x 20 cm.
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2022
Skirta 2–4 m.
Puslapių skaičius 10
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė
Serija Findusas ir Petsonas

Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną

Autorius Sven Nordqvist
7,99 €
9,99 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Dėdulė Petsonas mielai pamiegotų ilgiau, bet katinas Findusas jį žadina nuo pat ankstaus ryto – laikas konstruoti mašiną!

Žaisminga knygelė su atvartais ir ištraukiamomis detalėmis suteiks daug džiaugsmo valandų – kartu su Petsonu ir Findusu ne tik konstruosite mašiną ir ja važinėsitės, bet ir kelsitės, pusryčiausite, ieškosite, kas slepiasi virtuvės spintelėse, spėliosite, kodėl danguje skraido karvės, ir, žinoma, vakare kartu ruošitės miegoti.

Kuo ši knyga naudinga:

• Meniškos iliustracijos padeda ugdyti meninį skonį ir grožio suvokimą 

• Lavinamas gebėjimas susikaupti ir sutelkti dėmesį

• Skatinamas kūrybiškumas, lavinama smulkioji motorika 


Atsiliepimai

Šitie du personažai yra kažkas nerealaus. Labai smagu vartyti, skaityti knygas apie juos. Linkiu kiekvienam vaikui turėti progą pažinti šiuos du smaguolius.

Jolanta Š 2023-11-07

Ši nuotaikinga knygelė su atvartais ir ištraukiamomis detalėmis tikrai šauni???? Joje apstu įvairiausių interaktyvių elementų: tai pastumti, patraukti, pasukti, pakelti, pajudinti, atidaryti ir pan. Knygos istorija trumpa, bet veiksmo čia tikrai nestinga. Knygos su interaktyviais elementais abejoms dukrytėms labai įdomios. Tačiau pirmą kartą akyse regėjau tiek daugų skirtingų elementų kiekviename puslapyje. Knygoje aprašoma viena Petsono ir Finduso diena, kai dėdulė savo katinui sukonstruoja mašiną. Teksto kaip minėjau labai nedaug, tačiau pasakodami istoriją galite užtrukti gerokai ilgiau – juk reikia aptarti pavaizduotus personažus, elementus ir kitas smulkmenas, surasti pasislėpusius dalykėlius, kurių ieškodami mažieji pirštukai tikrai turės darbo. Ši knyga smulkiosios motorikos lavinimui yra tiesiog puiki! Labai labai rekomenduojame pasinerti į nuotykiu konstruojant mašiną!

Odeta Ž 2023-09-12

Jeigu reiktų rekomenduoti knygą dovanoms, tai tikrai būtų ši. Labai kokybiška, stora, puikios iliustracijos ir labai gražiai apgalvotos judančios detalės - katinėlis kala plaktuku (wow) :) pirkome ne tik sau, bet ir mažajam pusbroliui.

Ieva K 2023-06-13

Puiki knygelė - mažylis jau baigia suskaityt kai kurias detales, bet labai ją mėgsta. Dovanojom ir draugam - labai apsidžiaugė ;)

Donata P 2023-05-09

Smagi ir graži knygelė. Keturmetei ypač patiko ištraukiamos detalės.

Justyna Š 2023-02-08

Nuostabi knygelė. Vaikas negalėjo atsiplėšti ir kaip mat susibičiuliavo su Findusu ir Petsonu. Tiesà pasakius net ir mama su tėčiu liko sužavėti knygutės veikėjais ;)

Ineta S 2023-02-05

Visos Petsono istorijos jau antrus metus skaitomos. Skaitome nuo 2 metų. Labai patinka ir vis prašo šių istorijų. Šią knygutę varto pats ir visą tekstą žino atmintinai, skaito kitiems.

Tatjana K 2023-01-19

Petsonas ir Findusas yra klasika. Labai įdomu žiūrinėti iliustracijas, gali pastebėti vis kokią naują juokingą detealę.

Lolita S 2023-01-05

Smagi knygelė su neįprastais atvartais. Tai buvo pirmoji dukros pažintis su Petsonu, o dabar tęsiam pažintį su ilgesnėmis istorijomis.

Vitalija 2023-01-01

Knygutė sužavėjo mano 4 ir 7 m. berniukus ir man taip pat paliko labai gerą įspūdį. Ko gero, pati šauniausia knygutė su atvartais ir visų mano vartytų!

Ingrida I 2022-11-12

Stori lapai, judantys paveikslėliai, smagi istorija. Tikrai patiks mažiesiems skaitytojams. Meilė knygoms gimsta skaitant smagias knygas, tad nepraleiskite progos ;) Petsono ir Finduso knygelė nepaliks abejingų. Nuoširdi rekomendacija.

Lina P 2022-11-09

Mano trimečio sūnaus viena mėgstamiausių knygų - jau trečias mėnuo vis ima ją į rankas ir dedasi skaitąs :) Atvertukai ir ištraukiamos detalės labai tinkami tokio amžiaus vaikams, o jei Petsono ir Finduso nuotykiai jūsų vaikučius žavi, tai ši knygelė tikrai nenuvils :) Storo kartono knygelė lengvai nenusidėvi, iliustracijos - kaip ir kitų Petsono ir Finduso knygelių serijos knygų - nuostabios, spalvingos ir traukiančios akį. Rekomenduoju :)

Jolita P 2022-10-13

Kokybiška knygelė storo kartono lapais. Gražios, detalios iliustracijos kaip ir kitų Petsono knygų. Daug judančių detalių, smagi istorija. Puiki knyga pažinčiai su Petsonu ir Findusu :)

Indrė P 2022-10-09

Viena iš mylimiausių knygučių❤️

Viktorija B 2022-06-01

Nuostabi interaktyvi knygelė pilna netikėtumų, pvz skraidančios kaimyno karvės - tiesiog genialu! Knygelę turime jau virš metų ir mano 5mečiui sūnui ji vis dar viena mėgstamiausių!

Ieva R 2022-04-19

Smagi knygelė - 5metei vis dar smagu išsitraukti pavartyti.

Kristina Š 2022-03-09

Nuostabi knygelė! Mūsų sūnus nei metukų neturėdamas pradėjo vartyti. Dabar jau ir pačiam pavyksta ištraukti detales. Taip prisirišęs prie šios knygelės! Kasdien pavarto, pasitobulina tiek suvokiant, kas pavaizduota, tiek smulkiąją motoriką. Rekomenduoju nuoširdžiai vaikučius auginti su tokia nuostabia knygele!

Egliote 2021-11-10

Labai žaisminga knygelė, judančios detalės, skaitysim ir žaisim keliaudami lėktuve, vaikai pamatė, vos susitariau, kad pasilaikytume kelionei

Vaida G 2021-08-17
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos