Lentelė LOGICO PRIMO žaidimams
Žiūrėkite video apie šią prekę!

Lentelė LOGICO PRIMO žaidimams

8,82 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Lentelė LOGICO PRIMO žaidimams.

LOGICO PRIMO – ikimokyklinio amžiaus vaikams skirta žaidimų serija, pritaikyta užsiėmimams darželiuose, pradinėse mokyklose, parengiamosiose klasėse arba namuose. Bendradarbiaujant su kvalifikuotais vaikų darželių ir mokyklų pedagogais buvo parengta teminė, iliustruota medžiaga, skatinanti žaisti, mąstyti ir pasakoti. Temos parinktos atsižvelgiant į vaikų patirtį. Paveikslėliuose vaikai ras įvairių situacijų ir figūrų, su kuriomis jiems bus lengva susitapatinti.

LOGICO mokymo ir mokymosi programa, sukurta Vokietijoje 1993 metais, yra viena sėkmingiausių mokymosi sistemų. LOGICO rekomenduoja Lisabonos pedagoginis universitetas, 2000 metais viena iš LOGICO programų buvo nominuota „Metų žaidimu 2000“ Nyderlanduose.

Šiai lentelei tinka visi LOGICO PRIMO žaidimai. Kad galėtumėte naudotis lentele, būtina įsigyti bent vieną LOGICO PRIMO rinkinį. Juos rasite čia.


Atsiliepimai

Pirkome kai vaikas buvo mažas, pradėjome žaisti nuo 2,5 metų su lengvais klausimais. Lengvai išmokome spalvas, skaičius. Dabar jau vaikui 5 metai. Atlieka sunkesnes, matematines užduotis, mėgsta pažaisti savarankiškai. Ši priemonė naudojame ir pas logopedus kaip pagalbinė priemonė. Lavina logiką, matematinius gebėjimus, kalbą (jeigu dirbama kartu su vaiku).

Modestas K 2023-10-13

Šauni lentelė loginėms užduotėlėms. Lengva, bet kietos, tvirtos plastmasės. Judantys apskritimai kiek sunkiai stumiasi, tačiau į naudą mažiems pirštukams. Trimetis smagiai naudoja užduotėlėms atlikti.<br /> Pirkau kaip rinkinį su užduotėlėmis. Nenuvils kaip dovana.<br /> Rekomenduoju.

Jolita P 2022-10-23
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos