Misija Žemė
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Iliustravo Lena Klyukina
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 392
Vertimas iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė

Misija Žemė

Autorius Katie Kennedy
Dailininkas Iliustravo Lena Klyukina
11,99 €
10,79 €
ir sutaupykite 1,20 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 12

Kiekis

Aprašymas


Rosa ir Edis – vieni iš šimtų paauglių, mėginančių patekti į praktiką Tarpgalaktinėje agentūroje. Iš arti pažvelgti į NASA vykdomus bandymus – tikras svajonės išsipildymas, tad jiems teks įveikti krūvą beprotiškai sunkių užduočių. Galiausiai praktikos vietas gaus keli be galo laimingi paaugliai. Ar bent manantys, kad jiems labai pasisekė.

Praktikantų lūkesčiai – kosminiai, tačiau kai ko nesitikėjo niekas. Paaugliai tampa vienintele žmonijos viltimi išsigelbėti ir išsaugoti Žemę. Tereikia labai paprasto dalyko – pasivogti kosminį laivą. Na, dar neblogai būtų mokėti jį valdyti. Visa kita – tik smulkmenos, ar ne?

Naujokų komandos laukia įspūdingi nuotykiai ir egzistenciniai klausimai. O skaitytojų – daug veiksmo, dar daugiau humoro ir, žinoma, visiškas kosmosas.
Romanas apie itin sudėtingą Žemės gelbėjimo misiją skirtas paaugliams, tačiau patiks visiems, mėgstantiems įtraukiančius nuotykius ir puikų humorą. 


Amerikiečių autorė Katie Kennedy rašo paaugliams ir suaugusiesiems bei dėsto istoriją ir politologiją. Jai labai patinka lankytis mokyklose, knygų klubuose ir bibliotekose. Sykį Katie užtiko savo tuomet devynmetę dukterį paslapčia po antklode su žibintuvėliu skaitančią JAV Konstituciją. Rašytoja dar niekad taip savimi nesididžiavo, kaip tada.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos