Drakula
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Scott McKowen
Išleidimo metai 2022
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 448
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Drakula

Autorius Bram Stoker
Dailininkas Scott McKowen
8,99 €
7,19 €
ir sutaupykite 1,80 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Jis neišėjo manęs pasitikti, tik stovėjo kaip statula, tarsi nuo to pasisveikinimo mosto būtų suakmenėjęs. Bet vos tik peržengiau slenkstį, jis iškart sukruto, žengė prie manęs ir taip paspaudė ranką, kad net susiraukiau. Negana to, jo ranka buvo šalta kaip ledas, panašesnė į numirėlio nei į gyvo žmogaus. Šeimininkas pakartojo:

– Sveiki atvykę į mano namus! Įženkit savo noru. Jauskitės ramiai ir palikit čia truputėlį laimės, kurią atsinešėt!

Kai Džonatanas Harkeris darbo reikalais išsiruošė į grafo Drakulos pilį Transilvanijoje, nesitikėjo susidurti su atgijusiomis senovės legendomis ir net šiurpiausiame košmare neregėtais siaubais. Maloni viešnagė pilyje netrukus pasirodo esanti mirtinai pavojinga. Tačiau, kaip netrukus išsiaiškins Džonatanas ir jo bičiuliai, esama grėsmių, kur kas baisesnių net už pačią mirtį.

„Drakula“ – tikra siaubo klasika ir vienas įtakingiausių XIX amžiaus kūrinių, iki šių dienų audrinantis paties įvairiausio amžiaus skaitytojų vaizduotę. Tai ypatingas pasakojimas apie draugystę, meilę, mirtį, pasiaukojimą, narsą ir žūtbūtinę kovą su žiauriu ir kraujo ištroškusiu siaubūnu.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Skaitant knygas, lavėja vaizduotė, kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip sumaniai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Anglų kalba kūręs airių rašytojas Bramas Stokeris (1847–1912), parašęs klasika tapusį gotikinį romaną „Drakula“, visiems laikams pakeitė siaubo literatūros žanrą ir suformavo vampyro įvaizdį mene. Šiuolaikiniai kūrėjai iki dabar semiasi įkvėpimo iš šiurpą keliančios istorijos apie Minos Merėj, Džonatano Harkerio, Kvinsio Moriso, daktaro Džono Sjuardo ir profesoriaus Abrahamo Van Helsingo kovą su žiauriuoju grafu Drakula. Romanas sudarytas iš veikėjų dienoraščių įrašų, laiškų, telegramų bei laikraščių iškarpų, taip sukuriamas įspūdis, kad aprašyti įvykiai nutiko iš tiesų.

Pirmą kartą 1897-aisiais išleistas kūrinys ne kartą ekranizuotas ir iki šiol kelia įspūdį paties įvairiausio amžiaus skaitytojams. Šį leidimą puošia amerikiečių dailininko Scotto McKoweno iliustracijos. 


Atsiliepimai

Nuostabus leidimas, labai lauktas :) Kas baiminasi dėl knygos temos - neverta. Puikus literatūrinės klasikos pavyzdys, įdomus, įtraukiantis ir ugdantis empatiją.

Patricija T 2022-10-10

Super knyga, skaičiau būdama 12 metų, skaičiau 16 metų, skaičiau 20 metų, dabar irgi patinka. Neabejoju, dar po 20 metų irgi vis dar patiks. Tikra nuotykių ir siaubo klasika, rekomenduoju.

Eglė 2022-10-04

Kažkada vaikystėje/ paauglystėje teko skaityti, tai buvo viena iš sužavėjusių knygų atvėrusi fantazijų pasaulį be kitų paprastų pasakų. Teks įsigyti ir duoti dukroms pasimėgauti šia istorija

Kristina P 2022-09-27
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos