Gražiausios draugystės pilys gimsta iš mažiausių smiltelių: kiekvienos pamiltos knygos, jaukaus puodelio arbatos, žaidimo, kuriame laimi visi ir kitų stebuklingų akimirkų, ištinkančių susitikus dviems. Rašytojui ir skaitytojui, kūrėjams ir tiems, kam ta kūryba skirta. Esame nuoširdžiai dėkingi už kiekvieną švelnų žodį apie leidyklą „Nieko rimto“ ir kviečiame statyti dar aukštesnes draugystės pilis prisijungus prie draugystės programos. Išskirtiniai draugystės programos pasiūlymai, draugystės taškai, kuriais galėsite padengti net 30% krepšelio ir kurie vis pasipildys su kiekvienu užsakymu, kiekvienu paliktu atsiliepimu apie knygą ir kitais draugiškiausiais būdais! 

Kas gali dalyvauti draugystės programoje?

Draugystės programoje dalyvauti gali kiekvienas prie programos prisijungęs fizinis asmuo, išskyrus bibliotekas, mokyklas ir darželius. Prisijungti prie draugystės programos labai paprasta – tereikia susikurti paskyrą www.niekorimto.lt puslapyje.

Kaip gauti draugystės taškų?

- Kiekvienas www.niekorimto.lt išleistas euras pavirsta į 1 draugystės tašką.

- 10 draugystės taškų dovanosime už kiekvieną www.niekorimto.lt paliktą atsiliepimą* apie knygą ar kitą prekę. Taškai paskyroje atsiras tada, kai puslapio administratoriai komentarą patvirtins.

- Gimtadienio proga padovanosime 40 draugystės taškų (prisijungdami prie programos nepamirškite nurodyti gimimo datos!).

* Atsiliepimas apie knygą – tai jūsų nuomonė, įspūdis, palinkėjimas tiems, kurie dar neskaitė, ar skaitant aplankiusi emocija, išreikšta žodžiais. Norime pamatyti knygą jūsų akimis, todėl prašome pasidalinti bent dviem sakiniais.

Kaip pasinaudoti draugystės taškais?

- 1 draugystės taškas = 0.05 eur (20 draugystės taškų – 1 euras). 

- Draugystės taškais galite padengti 30% krepšelio. 

- Draugystės taškai galioja net 100 dienų!