Gandras su parašiutu
Formatas 22 x 24 cm.
Viršelis kietas
Dailininkas Justina Česnauskaitė
Išleidimo metai 2022
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 32

Gandras su parašiutu

Autorius Edita Kazakevičienė
Dailininkas Justina Česnauskaitė
6,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Kam gandrui parašiutas? Juk paukštis ir be jo kuo puikiausiai skraido. O parašiutai iš maišelių ne tik trukdo gyvūnams, bet ir teršia aplinką. Eiliuota istorija apie į bėdą papuolusį gandrą kviečia pagalvoti, kaip galime padėti gyvūnams neįkliūti į plastiko spąstus. Tegul gamta būna švarūs ir saugūs žvėrių ir paukščių namai!

Kuo ši knyga naudinga:

- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybė jų atžvilgiu

- Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas

- Lavinama empatija

- Lavinamas estetinis skonis

Tai jautrus, tačiau žaismingas pasakojimas vaikams apie tai, kaip mūsų veiksmai gali tiesiogiai kenkti arba padėti gyvūnams. Mėgaudamasi šviežia bandele mergaitė nė nepagalvojo, kad į pavėjui nuskriejusį plastikinį maišelį įsipainios gandras. Eiliuota istorija vaikus ir jų tėvus skatina susimąstyti apie tai, kaip patys savo veiksmais galime padėti gamtai.

Autorė Edita Kazakevičienė labai mėgsta skaityti, ypač tas knygas, kuriose gausu paveikslėlių. Su vaikais dažnai kepa namines bandeles. Pačios skaniausios – su daug daug cinamono. Rašytoja pasakoja, kad šios istorijos herojus gandras iš tikrųjų buvo įsipainiojęs į plastikinį maišą. Dabar jis skraido laimingas ir sveikas. 

Knygos iliustruotoja Justina Česnauskaitė daug metų gyveno Belgijoje, kur mėgo važinėtis dviračiu ir išmoko tausoti gamtą. Grįžusi į Lietuvą ir toliau stengiasi likti sąmoninga. Tai pirmoji Justinos iliustruota knyga vaikams. Skaitydama šią istoriją ji įsivaizdavo ir užuodė nuostabiai kvepiančią, šiltą cinamoninę bandelę. Dailininkė tikisi, kad skaitytojams knyga patiks, suteiks naujų žinių ir įgūdžių rūpinantis gamta.


Atsiliepimai

Pati mylimiausia dukros knyga, kas vakarą skaitome. 4m amžiaus, jau nemažai moka mintinai. Labai rekomenduojame.

Eglė L 2024-04-28

žavinga trumpa istorija apie meilę gamtai, patiko

Marija Ž 2024-04-09

NUOSTABI!!! Mylimiausia knygelė ir tekstas gražus, eiliuotas, lengva skaityti, gražios iliustracijos ir pagrindinė mintis raginanti vengti plastiko, super, lapai neblizgūs! ❤️❤️❤️❤️❤️

Rasa 2022-10-12
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos