Kaip Findusas, būdamas mažas, ėmė ir prapuolė
Formatas 21 x 29,7 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2010
Skirta 3–6 m.
ISBN 978-9955-683-95-7
Puslapių skaičius 24
Vertimas Iš švedų k. vertė Raimonda Jonkutė
Serija Findusas ir Petsonas

Kaip Findusas, būdamas mažas, ėmė ir prapuolė

Autorius Sven Nordqvist
7,99 €
7,19 €
ir sutaupykite 0,80 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Dėdulė Petsonas jaučiasi labai vienišas – juk su būreliu vištų apie rimtus reikalus nepakalbėsi. Kartą į svečius užsuka tetulė Anderson, nešina kartonine dėžute, ant kurios didelėmis raidėmis parašyta: „Findus. Žalieji žirneliai“. Tik viduje Petsonas randa ne žirnelius, o mažytį kačiuką! Taip prasideda jų draugystė ir nuotykiai. Findusas – ypatingas katinas: jis išmoksta kalbėti ir pareikalauja dryžuotų kelnių! Bet vieną rytą Findusas prapuola... Kad surastų savo geriausią draugą, Dėdulei Petsonui tenka sekti keistų padarėlių muklų ženklais – kieme išmėtytais batais, žolėje ištiestomis kojinėmis, ant vielos pakabintu plaktuvu...

 

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;

• Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;

• Ugdomas humoro jausmas;

• Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti dėdulės Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. 

Spalvingi Sveno Nordqvisto piešiniai žavi ne tik išraiškingais personažais, bet ir detalių gausa. Kiekviena iliustracija tarsi atskiras pasaulis, kupinas smulkių detalių, kurios savaip papildo istoriją – net tyrinėjant jas ilgesnį laiką, galima vis aptikti naujų, anksčiau nepastebėtų dalykų. Gal todėl jas mėgsta ir vertina tiek daug skaitytojų – nuo mažųjų iki suaugusiųjų, kuriems paveikslėlių knygos jau toli praeityje. 


Atsiliepimai

Puiki knyga susipažinimui su Petsonu ir Findusu! Netikėtai atradome šią ir kitas Sveno Nordqvisto knygutes ir užsikrėtėme Petsono bei Finduso nuotykiais. Vaikučiams, be abejo, patinka išdykėliškos istorijos, o man džiugu kad lavėja ir jų žodynas. Nėra pernelyg daug teksto ir trijų metukų vaikas puikiai gali išlaikyti dėmesį.

Ieva 2022-06-16

Kokia graži istorija, vėl kupina nuotykių ir nuoširdžios draugystės!

Monika 2021-03-10
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos