Mažosios moterys
Formatas 22,6 x 16,4 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Scott McKowen
Išleidimo metai 2022
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 600
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė ir Vainius Bakas

Mažosios moterys

Autorius Louisa May Alcott
Dailininkas Scott McKowen
19,99 €
15,99 €
ir sutaupykite 4,00 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

Argi nebūtų smagu, jei visos mūsų oro pilys virstų tikromis ir galėtume jose gyventi?

Amerikoje siaučia pilietinis karas, daugelio šeimų gyvenimas pasikeitęs. Marčų šeimos galva taip pat atlieka savo pareigą ir palieka savo šeimos moteris vienas. Nors kartu lydi ir netikėtas nepriteklius bei vis ištinkančios negandos, seserys Megė, Džo, Betė ir Eimė kasdien stengiasi pamatyti šviesą ir gėrį. Visos jos svajoja apie labai skirtingus dalykus, tačiau šias keturias mažąsias moteris vienija ryžtas būti vertomis kitų meilės ir pagarbos bei kas rytą atsibusti truputį geresnėmis nei vakar. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Louisa May Alcott (g. 1832) – amerikiečių rašytoja, geriausiai žinoma kaip kūrinio „Mažosios moterys“, laikomo pirmąja amerikiečių literatūros klasika vaikams, autorė. Tai autobiografinio pobūdžio knyga, kurioje vaizduojamas XIX a. Amerikos keturių seserų – Megės, Džo, Betės ir Eimės – gyvenimas nuo vaikystės iki kol jos tampa suaugusiomis moterimis. Autorės kuriamas pasaulis jaukus ir šeimyniškas, pripildytas kasdienybės džiaugsmų ir vargų, pasižymintis stipriomis vertybinėmis idėjomis. 

Kūrinys daug kartų ekranizuotas, pagal jį pastatyta teatralizuotų pasirodymų. 

Knyga ekspertų buvo įtraukta į ilgąjį geriausių 2022 m. verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Daugiau informacijos čia.


Atsiliepimai

Tikrai labai prasminga knyga su akivaizdžiais pamokymais, supratimais apie gyvenimą ir vertinimą tikrų dalykų. Kai kas minėjo, kad gal vaikams per anksti dar ją suprasti, gal per sunki suprasti bus, bet manau tikrai puikiausiai gali ir jie skaityti nuo kokių 9 metų, nes nesuprasti čia nelabai yra ką. Gaila, kad tik tokių metų pasiekus ją pirmą kartą skaitau.

Kristina P 2023-01-18

Kiekvienam suaugusiajam siūlau turėti šitą knygą prie lovos, kai vakarais, po visų darbų nusikalęs nori gražios ir pasmingos akimirkos. „Mažąsias moteris“ skaičiau vis sustodama, pasvarstydama, pasijuokdama: kūrinys parašytas prieš pusantro šimto metų, bet kiek visko vis dar taip pat, sąmojai vis dar juokingi, santykiai tarp žmonių vis dar tokie patys. Tuo pačiu skaitydama nuolat galvojau, kaip pati matau savo gyvenimą, kiek nedaug iš tiesų padarau dėl savęs ir dėl kitų sąmoningai, o jei tik pradėčiau! Didžiulio įkvėpimo gyventi paprasčiau, gražiau ir daug kartų geriau knyga.

Eglė R 2022-01-13
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos