Paslaptingas sodas
 • Paslaptingas sodas
 • Paslaptingas sodas
 • Knygos peržiūra
Formatas 20,1 x 24,1 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Robert Ingpen
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2017
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 288
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė
Serija Anderseno premija

Paslaptingas sodas

Dailininkas Robert Ingpen
19,99 €
15,99 €
ir sutaupykite 4,00 € (20%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

Jei visada galvosi tik bjaurias ir liūdnas mintis, tai galvoje nebus vietos gražioms ir malonioms.

Merė Lenoks yra kaip tik toks vaikas, kuris galvoja bjaurias mintis. Todėl ji nieko nemėgsta ir pati nėra labai mylima.Likus našlaite, mergaitei tenka apsigyventi sename Anglijos dvare, kur ji leidžiasi klajoti koridoriais su gausybe užrakintų kambarių ir painiais sodų takeliais. Ypač ją masina vienas – dešimt metų užrakintas sodas.Merė sutinka ir daugiau panašių į save. Niurgzlys sodininkas kartais net nusisuka ją pamatęs. O dvaro šeimininko sūnų Koliną, neišlendantį iš tamsaus kambario, apima isterija, vos tik kuris tarnas neįvykdo jo norų. Bet štai raundonskruostis Dikenas – visai kitoks. Jį, lyg miško elfą, prisileidžia net paukščiai ir žvėreliai. Atbundanti gamta daro stebuklus ne tik už lango, bet ir širdyje. Kai viskas kruta ir dūzgia, krebžda ir čiulba, suka lizdus ir skleidžia kvapus, sunku voliotis lovoje ir būti piktam.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Net trys britų rašytojos Frances Hodgson Burnett (1849–1924) knygos yra tapusios literatūros vaikams klasika. Tai „Mažasis lordas Fontlerojus“, „Mažoji princesė“ ir ši – „Paslaptingas sodas“, pirmąkart išleista 1911 m.

Iš Indijos į Angliją atvykusi Merė – piktas ir nemokantis draugauti vaikas. Bet drauge su pavasarėjančia gamta atsigauna ir apleisti sodai, ir apleistos širdys. Tai šiltas ir nuo pirmo puslapio skaitytoją patraukiantis pasakojimas apie draugystės ir rūpinimosi vieni kitais svarbą, gamtos grožį, žodžių, kuriuos sakome sau ir kitiems, galią ir, žinoma, apie nepamirštamus vaikystės nuotykius bei linksmybes.

Knygą iliustravo australų dailininkas Robertas Ingpenas, už viso gyvenimo kūrybą apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu.


Atsiliepimai

Bundančios gamtos magijos kupina knyga, pasakojanti apie gyjančias sielas. Rašytoja sukuria ypatingą atmosferą, pasakojimas labai vizualus. Iliustruotas leidimas taip pat padeda pasinerti į slaptą viržynės ir apleisto sodo pasaulį. Tiesa, naujasis vertimas man pasirodė kiek sausesnis nei senasis, menamas dar iš pradinės mokyklos laikų.

Aistė M 2024-04-18

Labai gera knyga. Turbūt labiausiai patikusi iš šio autoriaus knygų. Labai vaizdingai viskas pateikta, o pati istorija kupina tokių stiprių išgyvenimų.

Kristina P 2022-10-15

Tikrai labai nuostabi knyga!!! Siųlau perskaityti visiems kas mėgsta įdomias, linksmas, pamokančias, jautrias knygas su laiminga pabaiga

Gabrielė 2022-01-24

Nuostabi knyga! Skaičiau jau antrą kartą, slapta, kai dukra jau miegodavo ar dar miegodavo, nes tai turėjo būti dovana jai, o aš negalėjau sulaukti jos gimtadienio. Buvo nuostabu dar kartą slapta pasinerti į paslaptingą sodą. Rekomenduoju, netgi nebūtina turėti vaikų kad ją įsigytumėt

Jurgita K 2020-12-28

Labai patiko 11/10❤

Bella 2020-09-15

Labai įdomi ir nuotaikinga knyga, rekomenduoju visiems!

Austėja 2018-11-03
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos