Vėjas Gluosniuose
Formatas 20.5 x 24.2 cm
Dailininkas Robert Ingpen
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2020
Skirta 0–99 m.
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Aleksandra Dantaitė
Serija Anderseno premija

Vėjas gluosniuose

Dailininkas Robert Ingpen
19,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 20

Kiekis

Aprašymas

Pavasario buvo pilnas oras ir žemė; svaiginantis jo ilgesys ir nerimas skverbėsi net į mažą, tamsų Kurmio namelį. Taigi visai nenuostabu, kad Kurmis staiga trenkė teptuką ant grindų, šūktelėjo: „Kad jį kur! Teprasmenga ta pavasario ruoša“, – ir, net neapsivilkęs švarkelio, išrūko pro duris. Kurmis kniso, rausė, gramdė žemę nagais, kapstė ją ir vėl gramdė, rausė, kniso, uoliai darbuodamasis letenėlėmis ir visą laiką niurnėdamas panosėje: „Aukštyn, aukštyn, greičiau į viršų!“ Tik staiga – šmukšt! – jo snukutis išniro į saulės šviesą, ir Kurmis kūlversčia išsirito į šiltą pievos žolę.


Metęs pavasarinį tvarkymąsi, Kurmis nuklysta per pievas ir atsiduria prie dar niekad nematytos upės. Čia nuoširdžiojo žvėrelio laukia ir daugiau staigmenų, pakeisiančių jo gyvenimą. Su naujaisiais draugais – sumaniuoju Vandeniniu Žiurkinu, mąsliuoju Barsuku ir užsispyrėliu Rupūžiumi – Kurmis patiria gausybę neįtikėtinų nuotykių. Vietoje nenustygstantis Rupūžius nukniaukia svetimą, bet greitą... nuostabų... didžiulį... automobilį ir patenka į kalėjimą. Vėliau draugams tenka didvyriškai susigrumti su pavojingais Gūdžiosios Girios gyventojais, užgrobusiais Rupūžiaus dvarą.

„Vėjas gluosniuose“ – pasaulinės vaikų literatūros aukso fondo dalis. Roberto Ingpeno iliustracijos šiam leidimui suteikia dar daugiau gyvybės ir mielumo. Pasakojimas apie Kurmį, jo kelionę, sutiktus žvėrelius ir gimstančią netikėtą draugystę įtrauks visus šeimos narius. Vandeninis Žiurkinas pamokys sumanumo, Barsukas – mąslumo, Rupūžius – užsispyrimo. Kartu su šios knygos personažais plaukite valtele į nuotykius ir į pavojingas bičiulių gelbėjimo operacijas!

Apdovanojimai:
1986 m. Robertui Ingpenui įteiktas tarptautinis apdovanojimas už kūrybą vaikams ir jaunimui – Hanso Christiano Anderseno medalis. Tai – reikšmingiausias tarptautinis vaikų literatūros apdovanojimas, dar vadinamas „mažuoju Nobeliu“.

Skaitytoja Agnė sako:
„Namų jaukumas, draugo artumas, mylima gamta – štai kuo kvepia „Vėjas gluosniuose“ istorijos...


Atsiliepimai

Turiu beveik visą šią knygų kolekciją, kiekvienąkart įsigijus knygą su tokiom įspūdingom iliustracijomis malonu vartyti,skaityti. Ši taip pat nė kiek nenulylė, kaip visada puikūs paveikslėliai,malonu skaityti tiek mažiems,tiek ir dideliems :)

Ernesta F 2023-11-09

Knyga tikrai nuostabi. Kaip aprašoma gamta, kiek gyvenimiškų pamokymų. Kokia draugystės istorija. Nesitikėjau kad mano penkiamečiui taip patiks

Kristina 2023-04-26

Šios knygos labai ilgai ieškojau, visur klausinėjau, bet niekur nebuvo. Kaip džiaugiausi, kai sugalvojote ją perleisti ir dar su tokiom žavingom iliustracijom. Dukros jau spėjo ją perskaityti.

Kristina P 2022-10-15

Pirkau šitą knygą sau, suaugusiam asmeniui, vien iš sentimentalaus vaikystės prisiminimo apie tadais "ėjusį" filmuką, o dabar skaitau su mažiuku. Labai greitai, lengvai skaitoma knygelė, istorija lengva, plaukianti ir be galo nuoširdi, moralai moko. Iliustracijos nuostabios, neryškių spalvų, bet lyg iš to seno "multiko" ir prideda nuotaikos, atitinkančios pasakojimą.<br /> Stora, graži knyga, patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Mūsų bibliotekoje - būtinybė.

Jolita P 2022-10-13
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos