Žiemos sužadėtiniai. Veidrodžių viešnia (1)
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 472
Vertimas Iš prancūzų kalbos vertė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė

Žiemos sužadėtiniai. Veidrodžių viešnia (1)

Autorius Christelle Dabos
13,49 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Prisidengdama nušiurusiu šaliku ir akiniais Ofelija slepia nepaprastus talentus: ji moka nuskaityti daiktus ir geba vaikščioti kiaurai veidrodžiais iš vienos vietos į kitą. Ofelija ramiai gyveno Animoje, kol vieną dieną ją sužadėjo su galingam dragūnų klanui priklausančiu jaunuoliu Tornu. Mergina privalo palikti šeimą ir sekti paskui sužadėtinį į Mėnesieną, ore kybančią Polio sostinę. Kodėl pasirinko būtent ją? Kodėl jai reikia slėpti savo tikrąją tapatybę? Nieko neįtarianti Ofelija tampa mirtino sąmokslo įrankiu.

Būsite pakerėti nepamirštamos herojės, turtingo ir įspūdingo pasaulio ir be galo intriguojančio siužeto. Susipažinkite su pirmąja didžiosios fantastinės sagos knyga ir stulbinančia vaizduote pasižyminčios autorės talentu.

„Nuo pat pirmos knygos Christelle Dabos pribloškia savo galinga vaizduote.“

„Télérama“

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos jų gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo šeimos galvoms – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija gyvena Animoje – arkoje, kurioje daiktai turi sielas. Ji turi ypatingą gebėjimą perskaityti įvairių objektų atmintį ir labiausiai už viską mėgsta tyliai darbuotis savo muziejuje. Suknelės, aukštuomenės intrigos ar besiperšantys vaikinai jai mažiausiai rūpi. Tačiau ramų Ofelijos gyvenimą sugriauna netikėtas Animos matriarchių įsakymas: ji atrinkta kaip tinkamiausia kandidatė sudaryti politinę santuoką su nepažįstamu vyru iš Polio arkos. Prieš savo valią įmesta į atšiaurią, žiaurią ir visiškai svetimą kultūrą mergina turės savyje atrasti tiek stiprybės ir sumanumo, kiek iki šiol nė pati nenumanė turėjusi.

„Žiemos sužadėtiniai“ – pirmoji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.

Žiūrėkite susitikimo „Prie puodelio arbatos“, kuriame apie užburiančią ką tik pasirodžiusią paaugliams skirtą Christelle Dabos knygą „Žiemos sužadėtiniai“ kalbasi ją iš pirmo žvilgsnio įsimylėjusios dailininkė Sigutė Ach, knygos korektorė Eglė Devižytė ir rašytoja Eglė Ramoškaitė video čia.


Atsiliepimai

Gera knyga<br />

Aambraananba 2024-05-23

BE GALO SUŽAVĖJO PIRMA DALIS, TODĖL NUSIPIRKAU ANTRĄ. PUIKI DOVANA, ŠAUNUS LAISVALAIKIO PRALEIDIMO BŪDAS. LABAI LAUKIU LIKUSIŲ DALIŲ PASIRODANT PREKYBOJE.

Rita T 2024-01-03

Laba diena, esu visiškai užvaldyta šios knygų serijos. Niekada negalvojau, kad man patiks paaugliams skirta literatūra, kad man patiks fantastikos pasaulis, bet susigundžiau Eglės pristatymu ir nėriau į magišką pasaulį. Abi knygas prarijau vienu ypu. Gailiuosi, kad nepaklausiau autorės patarimo užsimauti skaitovės pirštines, nes lapai tikrai vertėsi per greitai :) Dabar abi knygas skaitau trečią ar ketvirtą kartą, nagrinėjuosi ramiai detales, grįžtu į man patikusias vietas. Knygos vis atsiveria naujais atspalviais. Nuoširdžiai rekomenduoju ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Gal galite pašnibždėti, ar jau verčiamos kitos dvi dalys į lietuvių kalba? Labai nekantru laukti :)

Jūratė 2023-05-25

Ieškantiems kažko itin žiemiško, užburiančio ir magiško – nuostabus pasaulis, kupinas iliuzijų, netikėtumų, už kiekvieno kampo tykančių paslapčių ir nuotykių. Puiki knyga tiek paaugliams, tiek fantasy mėgėjams suaugusiems!<br /> <br />

Laima Vida Kelpšienė 2022-04-19

Viena mano labiausiai lauktų leidyklos knygų, kurią prigooglinusi buvau daugybėje rekomenduojamų Europos autorių knygų sąrašuose. Ši Christelle Dabos serija yra lyginama su Hariu Poteriu ir su Philipo Pullmano „Jo tamsiosiomis jėgomis“ - dviem mano visų laikų mylimiausiomis serijomis ir tikrai vertai. „Žiemos sužadėtiniai“ tiesiog išbloškia iš šio pasaulio, pasiglemžia tave ir jei atsitinka kaip kad man (keliais įkvėpimais perskaičiau ir tik dėl to, kad įsikišo gyvenimas), nejučia pridedi pirštus prie veidrodžio ir jauti, kad gal pranirsi kiaurai. Kadangi knyga grynosios fantasy atstovė, pradžia nėra labai paprasta: reikia įsijausti, atsirankioti detales, todėl tiems, kam patinka itin lengvai parašytos knygos rekomenduoju trupinuko kantrybės, po to istorija įsibėgėja, belieka laikytis!

Eglė R. 2021-11-11
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos