Babelio atmintis. Veidrodžių viešnia (3)
Formatas 16 x 22 cm.
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2024
Skirta nuo 14 metų
Puslapių skaičius 468
Vertimas Iš prancūzų kalbos vertė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė

Babelio atmintis. Veidrodžių viešnia (3)

Autorius Christelle Dabos
13,49 €
12,14 €
ir sutaupykite 1,35 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 13

Kiekis

Aprašymas

Ofelija turi nemažai talentų: ji moka vaikščioti kiaurai veidrodžius ir savo rankomis nuskaityti daiktų atmintį. Ir dar sugeba nuolat papulti į bėdą, o paslaptys, regis, pačios ją susiranda. Ko dar reikia, kad taptum detektyve? Tad Ofelija, apsiginklavusi kitu vardu bei padirbtais dokumentais, keliauja į Babelį – stebuklingą miestą, kuriame slypi atsakymai į svarbiausius klausimus apie pasaulio praeitį ir ateitį.

Babelio arka garsėja modernumu, nepriekaištinga tvarka ir sumaniais robotais. Tačiau po paviršine ramybe ir blizgesiu slypi gyventojų nepasitenkinimas ir baimė. Ofelija gan greit susigaudo, kad čia beveik niekuo negalima pasitikėti. Ar merginai pavyks išvengti jai spendžiamų žabangų? Ar dar kada išvys savo vyrą Torną?

Trečiojoje kvapą gniaužiančios serijos „Veidrodžių viešnia“ dalyje – fantastiški miestai, mirtinai pavojingos žinios ir dar daugiau paslapčių.

Nuo pat pirmos knygos Christelle Dabos pribloškia savo galinga vaizduote.“

„Télérama“

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo protėviams – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija, turinti ypatingą talentą perskaityti įvairių objektų atmintį, buvo priversta išvykti iš gimtosios Animos į atšiaurią Polio arką, kad sudarytų politinę santuoką su jai visai nepažįstamu žmogumi. Jos būsimasis vyras Tornas nuo pat pradžių pasirodė šaltas ir nemalonus, tačiau įvykiams klostantis vis painiau, ima aiškėti, kad šioje intrigų karalystėje mergina gali pasitikėti tik juo. Kai rūmuose vienas po kito ima paslaptingai dingti žmonės, o pati Ofelija ima gauti keistus grasinančius laiškus, pagrindinei veikėjai prireiks tapti dar ir detektyve.

„Babelio atmintis“ – trečioji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.


Atsiliepimai

Labi įdomi knyga :)

Miglė K 2024-06-09

Puiki knyga!<br /> Labai laukiu ketvirtosios knygos vertino ir išspausdinimo.<br /> Esu fantastikos leidinių gerbėja ir skaitytoja, bet Christelle Dabos, kaip rašytoja, kol kas ant aukščiausio laiptelio. <br /> Esu sužavėta šios rašytojos gebėjimais įžvelgti tikimybes ten, kur mums atrodo, kad tai gryna fantastika - bet mes juk nežinome kaip Dievas kūrė visatą...

Egidija 2024-04-08

Puiki knyga. Labai patiko.

Gintarė K 2024-02-11

Puiki knyga

Gintarė K 2024-02-11

Labai džiaugiuosi, kad jau išleistas vertimas, nemažai rašybos klaidų, bet laaaabai patiko, su dideliu malonu perskaičiau ir laaaabai laukiu 4 dalies. kada tikėtis?

Rita T 2024-02-05
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos