Ko mums reikės vasarą?

Ko mums reikės vasarą?

Vasara nuotaikingai moja, kviesdama iš širdies pasimėgauti jos teikiamais malonumais. Planų tiek daug, kad nežinai nuo ko pradėti? Eisi, bėgsi, plauksi, važiuosi, kopsi, o gal skrisi ir daug daug visko norėsi. O ką darysi tada, kai milijonus žingsnelių nubėgusios kojos paprašys pailsėti, kai nuo maudynių pašiurpusi oda užsinorės sušilti, kai kelionė į svajonių atostogas truks begalybę akimirkų (ar bet jau taip atrodys, nes labai nori nukeliauti greičiau), o viešint pas močiutę prapliups vasariškai šiltas, bet labai šlapias lietus? Atostogų metas bus pats šauniausias, jei tinkamai nusiteiksi ir bent truputį pasiruoši.

Ką veiksim vasarą?

Kiekviena šilta diena kužda begales nuotaikingų užsiėmimų. Ar jau visoms pramogoms pasirengei? O gal norisi kažko naujo, ko dar neturėjai praėjusią vasarą? Nuotaikingų skaitinių, smagių ir naudingų žaidimų, spalvingų dėlionių, o gal užduočių, kurių pernai dar nebūtum įveikęs (o šiemet jau tikrai pavyks).

Vasaros skaitiniai

Vasarą perskaitai daugiausiai knygų, nes šiuo metu lydi šviesiausi vakarai, ilgiausios kelionės, o kur dar malonumas įsitaisyti medžio pavėsyje ir leisti gaiviam vėjeliui šlaminti kūrinio lapus. Ką skaityti? Tai, ko šiandien labiausiai norisi, nes vasara ilga ir vienos istorijos tikrai neužteks. „Nieko rimto“ knygų namuose gyvenančios knygos nekantrauja dalintis šiluma kvepiančiomis patirtimis.

siluma kvepiancios knygos

Žaidimai smagiam ir naudingam laikui

„Eime pažaisti“ – tai mieliausi žodžiai vaikų ausims. Linksmybės traukia visur ir visada, o jei bežaidžiant netikėtai ko nors išmoksti – tobulas planas vasarai. Sudėti paveikslėlius, susidraugauti su raidelėmis, lavinti atmintį, pasinerti į spalvingą dėlionių pasaulį ar su draugais dresuoti drakonus. Veiklų pakaks daugeliui šiltų ar lietingų dienų.

ka veiki

Užduotys, kurias šiemet jau tikrai įveiksi

Juk jau tikrai išaugai marškinėlius, su kuriais nesinorėjo skirtis praėjusią vasarą ir su šypsena žvelgi į tą metą menančias nuotraukas. Žinoma, tu stipriai paaugai. Šiemet moki ir gali kur kas daugiau. Gal nori išbandyti save naujomis užduotimis? Juk taip smagu nustebinti save ir kitus.

pavyks

Kuo pasipuošim?

Pati svarbiausia puošmena vasarai – šilta ir nuoširdi šypsena, bet prie jos puikiai dera ir kiti nuotaikingi papuošalai. Kai šilti paltai ir purūs megztiniai lieka ilsėtis spintoje, net mažytis, lyg vabaliukas, ženkliukas-talismanas kviečia juo grožėtis. O kad kaitri vasaros saulė nepersistengtų spalvindama tavo odą, stilingas veidrodėlis laiku primins pasitepti kremu ir visuomet bus pasirengęs atspindėti tavo švytinčią šypseną. Vien kremo ir veidrodėlio nepakanka, dar praverstų vandens buteliukas, mėgstama knyga, smagus žaidimas, patogi užrašinė ir viena kita svarbi smulkmena. Ir kur gi viską susidėti? Gal į nuotaikingą „Nieko rimto“ drobinį maišelį? Jis ne tik tave papuoš, bet mielai apkabins ir pasaugos svarbiausius tavo vasaros turtus.

pati graziausia

Vasara – nuotaikingiausias metų laikas, kurio taip smagu laukti, apie jį galvoti ir ruoštis. Linkime, kad ji praeitų ne tik smagiai, bet ir turiningai: dovanotų naujų žinių, nepamirštamų įspūdžių, artimų draugų ir malonaus poilsio. Mėgaukimės vasara su „Nieko rimto“!