Viskas iš karto
Formatas 13,7 x 20.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2023
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 324
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė

Viskas iš karto

Autorius Katrina Leno
9,99 €
8,99 €
ir sutaupykite 1,00 € (10%)

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Teta Elena visada sakydavo, kad, norint geriau pažinti žmogų, reikia jį nusivesti į knygyną. Žmogaus elgesys prie knygų daug apie jį pasako.

Lotei nepatinka rizikuoti ir imtis naujų dalykų. Nuo pat mažens ji patiria nerimo priepuolius ir užuot šėlusi su kitais paaugliais mieliau renkasi saugų knygų prieglobstį. Tai lengva, juk jos mylima teta – garsi rašytoja, sukūrusi fantastišką seriją apie nemirtingus vaikus Alviną ir Margo. Lotė moka šias knygas mintinai. Teta tikrai išmanė šį tą apie rašymo magiją ir tai, kaip žodžiais pakeisti pasaulį.

Tetai Elenai mirus, baigiasi ir iki šiol gan ramus bei laimingas Lotės gyvenimas. Atsivėrus didžiulei tuštumai, jos pasaulyje atsiranda daug nežinios ir nesaugumo. Mergina ima jaustis, tarsi už kiekvieno kampo tūno mirtini pavojai, o gyvenimas gali baigtis bet kurią akimirką. 

Tarsi nujausdama tai, teta Elena Lotei testamentu palieka savo dienoraščius ir pluoštą specialiai dukterėčiai prieš mirtį rašytų laiškų. Kiekviename – užduotys, kurias reikia atlikti. Kai kurios iš jų labai paprastos – nueiti į vakarėlį, suvalgyti keksiuką ar gerai išsiverkti. Tačiau kuo toliau, tuo jos darosi sudėtingesnės ir reikalaujančios vis daugiau drąsos ir rimtų sprendimų. Lotė priima vieną iššūkį po kito, kol galiausiai jai tenka stoti į akistatą su didžiausiomis savo baimėmis.

Ši knyga – tai paslapčių pilnas nuotykis apie meilę knygoms ir gyvenimui bei įtraukiantis pasakojimas apie skaitymą, rašymą, draugystę, liūdesį bei tai, kaip rasti stiprybės žengti pirmyn.

Lotė labai myli savo tetą Eleną, kuri yra garsi rašytoja ir labai populiarios knygų serijos vaikams autorė. Tetai mirus nuo vėžio, merginos gyvenimas sustoja. Jos nuo mažens patiriami nerimo priepuoliai sustiprėja, ima persekioti mirties baimė. Tačiau teta Elena nujautė, kad dukterėčiai bus sunku ištverti netektį, ir palieka jai savo dienoraščius ir pluoštą laiškų, nurodydama skaityti juos tam tikra tvarka. Kiekviename jų – skirtingi iššūkiai ir užduotys, kurias vykdydama Lotė pamažu įveikia savo baimes ir įgauna stiprybės gyventi toliau. Be to, teta pamažu atskleidžia jai neįtikėtiną paslaptį...

Amerikiečių rašytoja Katrina Leno parašė aštuonias knygas paaugliams ir jaunimui. Kadangi pati nuo paauglystės kovoja su depresija ir nerimo priepuoliais, ją itin domina temos apie psichikos sveikatą. Rašydama įtraukiančias knygas sudėtingomis temomis, ji tikisi padėti skaitytojams patirti artumo jausmą su veikėjais bei geriau suprasti save ir aplinkinius. 

Knyga ekspertų buvo įtraukta į ilgąjį geriausių 2023 m. verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Daugiau informacijos čia.


Atsiliepimai

Puiki knyga! Įtraukė nuo pirmųjų puslapių!

V. S 2024-04-09

Labai įdomi ir graži knyga.

Vytautė 2023-10-15
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos