• TOP prekė TOP prekė
Lesė grįžta
  • Lesė grįžta

Lesė grįžta

Autorius Eric Knight
Dailininkas Gary Blythe
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2021
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 240
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė
6,39 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Žmonės sutarė: visame kaime nebuvo kito tokio puikaus šuns kaip Lesė, o gal ir visoje Anglijoje. Geriausiai iš visų tai žinojo Džo Karaklafas, kurio pasitikti po pamokų Lesė kasdien atbėgdavo lygiai ketvirtą. Kaimo gyventojai sakydavo, kad pagal Karaklafo Lesę net laikrodžius galima nusistatyti. Deja, užėjus sunkiems laikams šiai laimei iškyla grėsmė.

Tai jautrus ir šiltas pasakojimas apie šuns ir berniuko draugystę, stipresnę už visus likimo išbandymus, ir pačią ištikimiausią draugę Lesę, dėl savo mylimo šeimininko nepabūgusią nei alinančios kelionės, nei iš pirmo žvilgsnio neįveikiamų kliūčių.

Lesės istorija užaugino jau ne vieną kartą vaikų, žinančių, koks stiprus gali būti žmogaus ir šuns ryšys, kaip svarbu tinkamai rūpintis gyvūnais ir kaip gera apkabinti mylimą augintinį.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybės jausmas už juos

- Puikios iliustracijos lavina meninį skonį, grožio pojūtį

- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas bei iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Anglų rašytojas ir scenaristas Ericas Knightas (1897–1943) parašė ne vieną knygą, tačiau būtent „Lesė grįžta“ susilaukė milžiniško populiarumo. Šis įspūdingas pasakojimas apie šuns ir žmogaus draugystę bei nepalaužiamą kolių veislės kalytės Lesės meilę ir ištikimybę savo šeimininkui berniukui Džo tapo nenuginčijama literatūros klasika. 

Visai šeimai skirta knyga ne kartą ekranizuota, pagal Lesės nuotykius sukurta daug filmų bei vaidybinių ir animacinių serialų. Šį leidimą puošia švelnios ir jautrios anglų dailininko Gary Blythe iliustracijos.


Atsiliepimai

Kartais taip norisi panirti į ką nors nuoširdžiai gero, gražaus, jautraus ir atmosferiško. Norisi pajusti tą senąją literatūrą, kas tuo metu, kai knyga buvo parašyta (knyga išleista 1940 metais), buvo svarbu (ir nesuvokiamai vis dar aktualu! Kartų konfliktai, atskirtys tarp socialinių klasių, tėvų ir vaikų santykiai, neteisybė, prieš kurią būdamas vaiku negali pasipriešinti), kaip žmonės gyveno toli nuo mūsų, pašniukštinėti britiškuose kaimeliuose, pabraidžioti upeliuose ir kirsti neįmanomas upes. Puiki istorija sugrąžinanti tikėjimą savo svajonėmis!

Eglė R 2021-06-07

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos