4 priežastys įsimylėti drakoną arba kaip tapti profesionaliu jų dresuotoju

4 priežastys įsimylėti drakoną arba kaip tapti profesionaliu jų dresuotoju

Sparnuotas, žvitrus ir galingas, laisvalaikiu mėgsta spjaudytis ugnimi – kas? Jei mintyse išvydote drakono paveikslą – esate visiškai teisus. Šios stebuklingos mitinės būtybės prikausto ne tik vaikų, bet ir suaugusių dėmesį, maloniai gąsdina ir žavi. Jei nors kartą svajojote tapti profesionaliu drakonų dresuotoju ar medžiotoju, tačiau tam pritrūko žinių – tai daugiau nebepasikartos.


Ką tik prekyboje pasirodžiusioje Fredericos Magrin ir Annos Láng „Didžiojoje drakonų knygoje“ slypi atsakymai į visus klausimus, kurie kada nors galėtų kilti pradedančiajam drakonų dresuotojui. Šis praktinis vadovas padės atpažinti visų kada nors gyvenusių rūšių drakonus ir sužinoti viską apie tai, kur jie slepiasi, kuo minta, kaip elgiasi ir kaip juos prižiūrėti!

Drakonų gerbėjų, slapčia svajojančių su bent vienu iš jų susidraugauti, netrūksta visame pasaulyje. Kokios drakonų populiarumo paslaptys ir kodėl taip paprasta juos įsimylėti?

 1. Drakonai reprezentuoja didybę ir jėgą.

 O jūs tik pabandykite nugalėti drakoną! Daugelyje fantastinių kūrinių drakonai tampa viena iš pagrindinių konflikto priežasčių. O kam gi nepatinka šiek tiek dramos? Sutikti drakoną ir akimirksniu nepajusti jo didybės ir lengvo išgąsčio – neįmanoma. Jie pasėja pagarbą ir baimę visų su jais susidūrusių širdyse. Drakonų užtikrintumas ir jėga verčia jais žavėtis. Bent akies krašteliu. Nors ir iš tolo.


IMG_20200702_1537494

2. Drakonai myli žmones, kuriuos patys pasirenka.

 Dažniausiai. Nors iš pirmo žvilgsnio tikrai ne visi drakonai atrodo meilūs, švelnūs ir besimėgaujantys, kai jiems kaso paausį, jie yra linkę išsirinkti vieną šeimininką, kuriam rodo pavyzdingą meilę ir ištikimybę, jį nuožmiai saugo ir gina. Naudingų patarimų, kaip tapti puikiu drakonų dresuotoju ir užmegzti tvirtą ryšį su savo drakonu, rasite Fredericos Magrin ir Annos Láng sukurtoje „Didžiojoje drakonų knygoje“.


3. Jie universalūs.

 Visų pirma, drakonai gali prisitaikyti prie skirtingų klimato sąlygų – tai įrodo ledo, kalnų, smėlio dykumų, miškų ir kitų egzistavusių drakonų rūšys. Suaugęs drakonas gali tilpti į delną, o gali būti dydžio sulig visu kalnu. Kai kurie drakonai gali laisvai susikalbėti keliomis kalbomis, kiti – nekalbėti išvis. Vieni drakonai saugo pilies bokštą, kuriame įkalinta princesė, kol tuo tarpu jų gentainiai vadovauja mokslo laboratorijoms. O kur gyventų ir kuo užsiimtų jūsiškis?


4. Drakonas – laisvės simbolis.

Drakoniška prigimtis siejama ne tik su didybe ir jėga, bet ir su laisvės pojūčiu. Drakonai yra laisvi plasnoti sparnais, nuskristi, medžioti ir apsigyventi visiškai bet kur! Todėl susidraugavus su drakonu ir norint jį prisijaukinti reikia atkaklios dresūros – naudingų jos paslapčių išmoksite„Didžiojoje drakonų knygoje“.


Didzioji drakonu knyga_2000x2000