KONKURSAS: tapkite knygų apžvalgininkais!

KONKURSAS: tapkite knygų apžvalgininkais!

Skaitymą galima pasilaikyti ir sau, bet kur kas smagiau skaityti kartu su kitais! Juk kalbėdamiesi apie knygas, kuo jos sužavėjo, kokį veikėją pamilome kaip geriausią draugą, imame geriau suprasti vieni kitus! To visiems ir linkėdami skelbiame knygų apžvalgų konkursą, kurio prizų fonde jūsų laukia nepakartojamas išmanusis laikrodukas-telefonas „Super – G Active“ (vertė net 139 eurai!), kepurėlės, atšvaitai ir skanėstai, kuriuos dovanoja mūsų draugai  „Gudručiai“ bei  „Nieko rimto prizas  – „Gudručio užduočių knyga“!

Ką reikia daryti?

Pasirink labiausiai patinkančią leidyklos „Nieko rimto“ knygą, nufilmuok jos apžvalgą kartu su mama, tėčiu, broliu, sese (su kuo tik mėgsti ir nori kalbėtis apie knygas!) ir atsiųsk ją el. paštu info@niekorimto.lt iki rugsėjo 21 dienos. Jeigu nerandi bendraminčių, NE-BĖ-DA! Čiupk į kompaniją šunelį, žiurkėną ar mylimą žaislą ir pristatykite knygą kartu!

Video apžvalgos gali būti panaudotos rinkodaros tikslais, todėl kiekvieno atsiuntusio apžvalgą (ar matomo video apžvalgoje) paprašysime pasirašyti sutikimą (sutikimo formą atsiųsime!), leidžiantį leidyklai „Nieko rimto“apžvalgą viešinti. Jeigu apžvalgoje matomas asmuo yra nepilnametis, sutikimą paprašysime pasirašyti tėvelių.

Apie apžvalgas

Geriausios knygų apžvalgos – nuoširdžiai papasakoti įspūdžiai apie knygą! Kuo ji sužavėjo? Kodėl norėtumėte, kad ir kiti ją perskaitytų? Apžvalgą galima filmuoti tiek profesionaliomis kameromis, tiek telefonais – svarbiausia, kad būtų nufilmuota ryškiai ir aiškiai, matytųsi knygos viršelis ir girdėtųsi pasakojimas! Apžvalgos trukmė – iki keturių minučių.

Kur atsiras tavo apžvalga?

Geriausias knygų apžvalgas publikuosime leidyklos „Nieko rimto“ socialinėse medijose, kur jas pamatys daugybė knygas mylinčių žmonių. Svajojai tapti knygų apžvalgininku? Geresnė proga vargu ar pasitaikys!

Apie prizus

Pagrindinis konkurso prizas – „Super – G Active“ laikrodukas – pirmasis išmanusis vaiko telefonas! Išmanusis laikrodis turi pagrindines mobilaus telefono funkcijas: skambinti ir atsiliepti (adresų knygoje neįvesti numeriai bus automatiškai blokuojami), gauti žinutes, vietos nustatymą, SOS pagalbos mygtuką, kuris padės skubiai susisiekti su tėvais. Laikrodis turi žingsniamatį, automatiškai renka tris pirmus numerius telefonų knygoje, gali siųsti ir priimti balso pranešimus, sekti pulsą, matuoti kūno temperatūrą ir netgi stebėti orų prognozes – o gal kaip tik šiandien prireiks skėčio? Daugiau apie prizą skaitykite čia –> https://bit.ly/3CZgGSt

Taigi:

I vieta – didysis prizas! Nugalėtojui atiteks – „Super – G Active“ laikrodukas, „Gudručių užduočių knyga“, „Gudručio“ atšvaitas ir skani „Gudručio“ dovana.

II ir III vietos– „Gudručio“ kepuraitė (spalva parenkama atsitiktine tvarka), „Gudručių užduočių knyga“, „Gudručio“ atšvaitas ir skani „Gudručio“ dovana.

IV vieta„Gudručių užduočių knyga“, „Gudručio“ atšvaitas ir skani „Gudručio“ dovana. 

Nekantraudami laukiame jūsų video apžvalgų!