Sparnuotos dovanų idėjos kiekvienam

Sparnuotos dovanų idėjos kiekvienam

Kiekviena dovana visų pirma gimsta mintyse. Mažytė sparnuota idėja atskrenda ir, nusileidusi ant peties, laukia tinkamos progos pavirsti svajonių staigmena. Galybė spalvingų sumanymų nuolat plasnoja aplinkui, kol nepajunta artėjančių švenčių bruzdesio – o tada pradingsta, lyg papūtus šiauriniams vėjams. Jei pačios geriausios mintys pasislepia, kai jų labiausiai reikia, jei laikas iki švenčių skuba per greitai, jei dovanų krepšeliuose dar yra laisvos vietos, kviečiame idėjų dovanoms ieškoti drauge. Leidykloje „Nieko rimto“ gyvena  drąsiausi, praktiškiausi, švelniausi ir sparnuočiausi dovanų sumanymai visiems. 

Dovanos 0–4 metų vaikams

Mažiausi žmogučiai yra aktyviausi ir žingeidžiausi tyrinėtojai. Tinkamiausia dovana jiems – tai beribė erdvė žiūrėjimui, girdėjimui, lytėjimui ir kūrybai. Kontrastingi paveikslėliai, spalvingos veiklos knygutės ir pirmosios dėlionės skatins augančius tyrinėtojus nesustoti. 

Dovanos 4–6 metų vaikams

Augant vaikams didėja ir jų norai bei galimybės. Vien vaizdų ir garsų pasaulis darosi ankštas, norisi žaisti, ieškoti, gaminti, skaityti ir kuo daugiau visko daryti patiems. Šiuos vaikučius pradžiugins knygos, skatinančios savarankiškumą ir garantuojančios smagų bei naudingą laiką.

Dovanos 7–9 metų vaikams

Vaikai, peržengę mokyklos slenkstį, jau tiksliai žino, ką jie mėgsta, ko nori ir ką gali. Mokinukai visada pasirengę išgyventi kvapą gniaužiančius nuotykius ir įveikti vieną kitą iššūkį. Smagios ir nuotaikingos knygos pripildys jų dienas įspūdžių ir naujų patirčių. 

Dovanos 9–12 metų vaikams ir paaugliams

Intriguoja tai, ko neįmanoma patirti, įvardinti ar nuspėti. Žavi rizika, lengvas pavojaus dvelksmas, magija, neišbandyti dalykai juk taip įdomu! Vyresniems vaikams kviečiame rinktis knygas, atveriančias duris į kitokius pasaulius: magiškesnius, spalvingesnius, šiek tiek pavojingesnius – juk knygose apie viską, kas rūpi ir traukia, sužinai saugiai. 

Dovanos paaugliams nuo 14 metų 

Istorijos paaugliams ir apie paauglius gali būti tokios artimos ir suprantamos, o gal priešingai – nukeliančios į kitą pasaulį ir leidžiančios pailsėti nuo savo kasdienybės. Knygas kviečiame rinktis pagal tai, ko jūsų paaugliams šiuo metu labiausiai reikia!

Dovanos suaugusiems

Kasdien matyti šviesą ir gėrį yra nuoširdžiausias linkėjimas, kokį galima išsakyti suaugusiam žmogui. O jei šalia linkėjimo dar pridėtume ir įkvėpimo šaltinį – tai jau taptų dovana. Rūpestingai parinktos dovanos praturtina net ir tada, kai nieko netrūksta. 

Gerai apgalvota dovana, lyg stebuklinga lazdelė supratingos fėjos rankose – paliečia širdį, nupiešia šypseną ir užpildo džiugesiu. Jei dovanų idėjos netikėtai išsislapstė arba norisi dar sparnuotesnių minčių, kviečiame jas gaudyti drauge su „Nieko rimto“. Linkime, kad galvoti apie dovanas artimiesiems būtų lengva ir malonu, o ruošiant staigmenas pajustumėte, kokie laimingi esate turėdami šitiek mylimų žmonių!