Tapk „Nieko rimto“ knygų apžvalgininku ir laimėk „Gudručio“ laikrodį!

Tapk „Nieko rimto“ knygų apžvalgininku ir laimėk „Gudručio“ laikrodį!

Dvidešimtojo leidyklos „Nieko rimto“ jubiliejaus proga skelbiame nepakartojamą konkursą ir ieškome knygų apžvalgininkų!

Daug skaitai? Mėgsti pasakoti ir kalbėti apie knygas? Kiekvieną kartą pamačius knygų apžvalgas pagalvoji, kad ir pats/pati norėtum išmėginti šį šaunų užsiėmimą? Skelbiame konkursą būtent tau! Konkurso pagrindinis prizas, kurį įsteigė UAB „Promo vero“ – nepakartojamas pirmasis išmanusis vaiko telefonas – „Super G Active S“ laikrodukas, kurio vertė net 139 eurai! Mažomis „Gudručio“ dovanėlėmis ir leidyklos „Nieko rimto“ staigmenomis bus apdovanoti dar penki geriausių apžvalgų kūrėjai!

Ką reikia daryti?

Pasirink labiausiai patinkančią leidyklos „Nieko rimto“ knygą, nufilmuok savo apžvalgą ir atsiųsk ją el. paštu darbas@niekorimto.lt iki spalio 18 dienos. Jei tau dar nėra 18 metų, atsiuntus ažvalgą paprašysime užpildyti tėvų sutikimo formą publikuoti tavo video internete.

Apie apžvalgas

Geriausios knygų apžvalgos – nuoširdžiai papasakoti įspūdžiai apie knygą! Apie ką ji? Kuo sužavėjo? Kodėl norėtum, kad ir kiti ją perskaitytų? Apžvalgą galima filmuoti tiek profesionaliomis kameromis, tiek telefonais – svarbiausia, kad matytųsi knygos viršelis ir tu! 

Apžvalgos trukmė – iki keturių minučių.

Kur atsiras tavo apžvalga?

Geriausias knygų apžvalgas publikuosime leidyklos „Nieko rimto“ facebook profilyje, kur jas pamatys daugybė knygas mylinčių žmonių. Juk perskaičius puikią knygą taip norisi, kad ir kiti ją pamiltų!

Apie prizus

Pagrindinis konkurso prizas – Super G Active S laikrodukas - pirmasis išmanusis vaiko telefonas! Telefonas? - paklausite ir mes atsakysime - TAIP! Išmanusis laikrodis turi pagrindines mobilaus telefono funkcijas:

    • Skambink! Atsiliepk! Bendrauk;

    • Vietos nustatymas;

    • Nenutrūkstamas bendravimas - gauk žinutes;

    • SOS pagalbos mygtukas - visada jauskis saugus;

    • Balso pranešimai;

    • Žingsniamatis - mušk rekordus;

    • Pulso stebėjimas;

    • Kūno temperatūros matavimas;

    • Stebėk orų prognozę - gal prireiks skėčio?

Ar esi pasirengęs SUPER galioms? Šis Gudrutis sukurtas vaikams, kurie nori ne tik skambinti, bet ir fiksuoti savo aktyvumą, bet ir siekti užsibrėžtų tikslų. 

Būk ramūs - viskas kontroliuojama!

Jūsų vaikas galės skambinti telefonų knygoje įvestais numeriais ir atsiliepti į skambučius, o kiti, adresų knygoje neįvesti numeriai, bus automatiškai blokuojami. 

SOS mygtukas padės skubiai susisiekti su Jumis - laikrodis automatiškai renka tris pirmus numerius telefonų knygoje iš eilės.

Kiti penki geriausių apžvalgų kūrėjai bus apdovanoti šviečiančiais „Gudručio“ batraiščiais ir pasirinkta leidyklos „Nieko rimto“ knyga!

Nekantraudami laukiame jūsų video apžvalgų!