Testas. Kuri katinėlio Juodžio knyga geriausiai atspindi tavo asmenybę?

Testas. Kuri katinėlio Juodžio knyga geriausiai atspindi tavo asmenybę?

Katinėlis Juodis – daugelio pradedančiųjų skaitytojų ir jų tėvelių pamėgtas personažas. Kiekvienoje serijos knygoje katinėlis Juodis kartu su patrakusiais draugais – peliuku Seimuru, katinais Spygliu ir Pagaliu – patiria vis įspūdingesnius nuotykius. Ar jau perskaitei visas serijos knygas? Ar turi mėgstamiausią? 

Niekorimtukai parengė linksmą testą, kurį atlikęs vos per porą minučių sužinosi, kuri serijos apie katinėlį Juodį knyga geriausiai atspindi tavo asmenybę. Tereikia nuoširdžiai atsakyti į penkis klausimus ir suskaičiuoti, kuri atsakymo raidė dominuoja. Pirmyn!

1. Kaip manai, koks tavo talentas?

a) esi greitas bėgikas

b) gali prajuokinti visus aplink

c) esi geriausias slėpynių žaidėjas

d) stresinėse situacijose išlieki ramus

e) moki skaniai gaminti

2. Kokį daiktą būtinai pasiimtum į kelionę?

a) patogius batus

b) kepurę

c) šokoladą

d) miegmaišį

e) dviratį

3. Kokia pramoga tau yra smagiausia?

a) stebėti ar dalyvauti sporto varžybose

b) eiti į koncertus

c) vykti į ekskursijas

d) stovyklauti

e) žiūrėti televizorių

4. Kokia savybė geriausiai tave apibūdina?

a) nuolat stengiesi dėl kitų

b) niekada nepasiduodi, net jei ir iš pradžių nesiseka

c) jei suklysti, stengiesi padarytą klaidą kuo greičiau ištaisyti

d) apsaugosi savo draugus, net jei pats esi išsigandęs

e) esi originalus ir išsiskiriantis iš kitų

5. Ką gyvenime labiausiai vertini?

a) šeimą

b) mokslą

c) savo geriausią draugą

d) maistą

e) svajones

Metas suskaičiuoti rezultatus!

Daugiausiai atsakymų A.

Tau labiausiai tinkanti knyga yra „Katinėlis Juodis. Kaip pralinksminti tėtį“!

Dažniausiai jautiesi laimingas, tačiau dėl to tau kitų jausmai nerūpi mažiau. Jei sutinki liūdintį –  stengiesi jam padėti. Lengvai nenuleidi rankų, daug treniruojiesi ir nekreipi dėmesio į apkalbas. Kodėl tau turėtų rūpėti, ką mano kiti? Svarbiausias dalykas tau – šeima. Tu nebijai iššūkių ir dėl savo tikslo esi pasiruošęs įveikti sunkumus. Visai nesvarbu, jei susipins kojos ar į ranką įsmigs rakštis, nes galiausiai turėsi linksmiausią nuotykį savo gyvenime.

Daugiausiai atsakymų B.

Tau skirta knyga yra „Katinėlis Juodis. Kai nesiseka dainuoti“!

Tave itin pradžiugina artimųjų palaikymo žodžiai, tau svarbu jausti, kad jie tavimi didžiuojasi. O juk ir pats nori didžiuotis savimi! Turi nedidelę scenos baimę, bet padrąsintas savo baimes nugali. Stropiai mokaisi, kad pasiektum kuo geresnių rezultatų. O jei kas ir nepavyksta – moki priimti nesėkmes ir netgi pasijuokti iš jų, nes žinai, kad ir draugai, ir šeima tave labai myli.

Daugiausiai atsakymų C. 

Tave geriausiai atspindinti knyga yra „Katinėlis Juodis. Noriu ledų!

Kai žinai, kad tavęs laukia įdomi kelionė – iš nekantrumo tau sunku nustygti vietoje. Vienu kartu tau būtų visai nesunku suvalgyti keturias porcijas ledų. Teorinės pamokos ar gido pasakojimai ekskursijose tave dažnai priverčia nuobodžiauti ar net snūstelti. Kartais per daug užsisvajoji. O jei netyčia tavo draugas pasiklysta, tu padarysi viską, kad jį surastum.

Daugiausiai atsakymų D. 

Tau skirta knyga yra „Katinėlis Juodis. Saldžių sapnų“!

Tau labai patinka stovyklauti, ypač mėnesienoje. Esi viskam pasiruošęs ir išvyksti iškylauti tik gerai apgalvojęs, kokių daiktų gali prireikti. Mėgsti grožėtis ryškiomis žvaigždėmis ir jas skaičiuoti. O jei tamsią naktį ir pasidaro baisu, tu išlieki ramus ir saugai savo draugus.

Daugiausiai atsakymų E. 

Tau skirta knyga yra „Katinėlis Juodis kepa tortą“!


Mėgsti kiekvieną dieną žiūrėti savo mėgstamiausias laidas, serialus ar filmus. Tave įkvepia superherojai, jų pavyzdys paskatina būti drąsiu. Tavo galvoje verda daug puikių idėjų, kurias esi pasiryžęs įgyvendinti bet kokia kaina! Taip pat mėgsti ruošti skanų maistą ir juo džiuginti šeimą ir draugus. Gamindamas nesivadovauji receptų knygomis, nes tavo sugalvoti receptai yra kur kas geresni!

Jei nutiko taip, kad surinkai po vieną skirtingą kiekvieno klausimo atsakymą, tuomet rekomenduojame paskaityti šias istorijas apie katinėlį Juodį: „Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis“, „Katinėlis Juodis. Krisk, sniegeli!“„Katinėlis Juodis. Žiemos staigmena“ ar „Katinėlis Juodis. Geriausi draugai‘. Jose tikrai atrasi save!

Visos knygos apie katinėlį Juodį yra didžiosiomis raidėmis, trumpais sakiniais bei priklauso serijai „Aš skaitau!“ – tai patrauklūs, įdomūs ir lengvai skaitomi kūriniai, skirti paskatinti vaikus susidomėti knygomis ir su malonumu lavinti skaitymo bei kalbinius įgūdžius.