Džiugė - Leidykla - Nieko rimto

Džiugė

Autorius: Christian Bobin

Iliustravo: Sigutė Ach

Džiugė
Formatas: 13.7 x 20.6 cm
Puslapių skaičius: 96
Viršelis: kietas
Iš prancūzų kalbos vertė Gražina Strigockytė
ISBN: 978-609-441-439-8
Išleidimo metai: 2017
Skirta: nuo 14 metų

Albenas turi paslaptį. Paslaptis – tai tarsi auksas. Auksas tuo gražus, jog blizga. Kad blizgėtų, nereikia jo laikyti paslėpto, reikia ištraukti į dienos šviesą.

Daug kam atrodo, kad Albenas – keistas jaunuolis. Jis tarytum ne iš šio pasaulio, vienišius, atsiskyrėlis, nuolat paskendęs jam vienam matomų vizijų pasaulyje. Tačiau pats Albenas dėl to nesijaudina, juk jis turi nepaprastą dovaną – gebėjimą įžvelgti kitiems nematomą nuostabaus jį supančio pasaulio grožį ir patirti daugeliui neprieinamus kasdienybės stebuklus. Net ir suaugęs jis išlaiko tyrą vaiko širdį, kuri padeda įveikti išbandymus, pripildo jo gyvenimą laisvės, dovanojimo džiaugsmo bei tikros meilės. 

Skaitytoja Agnė sako: Tave įtrauks ir apsuks lengvu šilko siūleliu. Tu nebegalėsi jos pamiršti ir dar ilgai tęsi ją savyje.

Skaitytoja KittyWriter sako: Tai yra labai gili, filosofiška knyga apie gyvenimą ir mirtį, paprastumą, kurio trūksta gyvenime, mokėjimą džiaugtis visiškai eiliniais dalykais. 

Kaina: € 479

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Jūratė G
2017-07-09
Perskaičiau "Džiugę" vieną kartą, o dabar jau baigiu skaityti ir antrąjį. Nors dabar yra daugybė knygų, kurios kalba apie džiaugsmą, ši yra išskirtinė. Tai jautrios sielos istorija, papasakota nedaugiažodžiaujant, taupiai, tarsi paliekant erdvės pačiam skaitytojui. Smagu, jog "Džiugę" iliustravo Sigutė Ach, kuri, kaip ir pagrindinis veikėjas Albenas, yra jautri siela. :)

Palikti atsiliepimą