Nors gegužės 18 diena niekuo neišskiskiria kalendoriuje, su mumis susisiekė trys merginos, „Misija Sibiras'16“ bandomojo žygio dalyvės Indrė Janavičiūtė, Krista Sabaitytė ir Vilmantė Lukauskaitė, sumanusios šiek tiek paįvairinti pačių mažiausių Lietuvos piliečių dienas. Pasiprašė šiek tiek atvirukų dovanoms, o mes negalėjome atsakyti ne.

Sužinojusios apie iniciatyvą ,,Dovana Lietuvai“, kurios pagrindinis tikslas yra padaryti gerą darbą, jos nedvejojusios nusprendė, kad ir pačios nori būti to gėrio nešėjomis. Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namai joms pasirodė puiki vieta, kurioje galima atiduoti dalelę savęs, skleisti gerumą ir tuo pačiu gauti daugiau pozityvios energijos.

„Mus pasitiko šviežiai nupjautos pievutės kvapas bei besišypsančios auklėtojos. Pasiėmusios vaikus žaidėme lauke, pūtėme balionus, su auklėtoja aptarėme iš „Nieko rimto“ gautų atviručių kaip lavinamosios vaizdinės medžiagos panaudojimą. Praėjus kelioms minutėms nuo mūsų dūkimo pradžios buvo sunku pasakyti, kas yra laimingesnės – ar mes, ar už rankučių mus laikantys vaikai. Mėtėm balionus, supomės, bėgiojom, lenktyniavom, dainavom, šokinėjom ir, visų svarbiausia, – davėm bent porą valandų poilsio auklytėms. Todėl šį smagų trečiadienio rytą galima tikrai vadinti ,,Dovana Lietuvai“ – mūsų skirtas laikas patiems jautriausiems ir mažiausiems Lietuvos piliečiams įnešė naujovių į jų dienų rutiną, auklėtojos turėjo galimybę šiek tiek atsipūsti, o mes – galimybę įsitikinti, kaip labai reikia šilumos ir dėmesio mažiesiems“, – pasakoja merginos.