„Ežiukas rūke“ viršelisŠi knyga – tai...

Vaikystės prisiminimas. Ar pamenate tą „kitokį“ animacinį filmuką apie ežiuką, klaidžiojusį rūke? Mokytoja. Daugeliu prasmių. Ir intuicijos (net pati nustembu, kaip beskaitant natūraliai, intuityviai šnabždu, šūkteliu būtent tada, kai tai daro knygelės herojai), ir mąstymo („mamyte, tai kaip gi Ežiukas su Meškiuku nepagalvojo, kad jei jie pagaus rudenį ir uždarys jį, tai ateis žiema?“), ir tikėjimo stebuklais (juk būna, kad ir patys norime apsiniaukusį dangų pakeisti giedra).

Tai, be ko pastaruoju metu negalime iškeliauti į sapnų karalystę. Juk miegoti reikia eiti gerai nusiteikus, nurimus, užsisvajojus. O pasakojimai apie Ežiuko ir Meškiuko nuotykius būtent taip ir nuteikia. Įkvėpimas dainuoti. Taip, tikrai :) –  jei jau Ežiukas su Meškiuku pasakojime „dainuoja“, tai ir mama skaitydama netikėtai pradeda dainuoti. :)

Šiltos ir tikros iliustracijos, kurios dar geriau padeda pažinti tuos, kurie gyvena šioje knygelėje. Tikrai tikiu, kad ši knyga daug išmokys tiek mažuosius, tiek didžiuosius pasakų skaitytojus. Ačiū Jums už tai, kad suteikiate galimybę skaityti tokias nuostabias knygas!!!

Irma Šopienė