Ar kada girdėjote, kad gyvūnai gali užsimaskuoti ir slėptis knygos puslapiuose? Mes jus nustebinsime atsakydami į šį klausimą teigiamai! Retai kada įsigydami knygą turime progą pasinerti ne tik į tekstą, bet ir į žaidimą, tačiau leidykla „Nieko rimto“ suteikia mums tokią galimybę. 

Gyvūnijos pasaulis dažnai savo įvairove ir paslaptingumu traukia jaunuosius skaitytojus domėtis skirtingų padarėlių gyvenimu. Tokią galimybę suteikia mūsų akiratyje neseniai pasirodžiusi knyga „Kas slepiasi miške ir sniege?“. Čia buriasi tikri slėpynių meistrai: šaltuosiuose sniegynuose po sniegu lūkuriuojančios poliarinės lapės, snaudžiantys apuokai, jausmingi, spalvas keičiantys chameleonai, kurkiančios varlės ir net tinginiai! Jie drąsiai žaidžia slėpynių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius prisijungti. Knyga nuneš ne tik į šaltuosius sniegynus, bet ir į miškus bei vandens telkinius, tad žygis nepabos ir suteiks tik dar daugiau naujų įspūdžių. Paskutiniuose puslapiuose iššūkį galės priimti ir tėveliai bei vyresnieji keliautojai ieškodami mieste pasislėpusių gyvūnėlių.

Atsivertus knygą kyla noras nieko nelaukus įsitraukti į smagų bei intelektualų žaidimą. Tai puiki galimybė tėveliams ir jų atžaloms pasinerti į gyvūnijos pasaulį, atrasti jų slėptuves ir pažinti įvairius padarėlius.

Rasa Antanavičiūtė