Kai tik knygelė atsidūrė dukrytės rankose, jos dėmesį patraukė spalvingas viršelis su blizgučiais. O kai pamatė, kad knygutė dar ir su garsais, tai dar labiau nudžiugo. Tad sėdome ir pradėjome skaityti.

Knygelės herojus – mažas peliukas, kuris vakare gulėdamas savo lovelėje visko bijo. Tai labai panašu į daugelį vaikučių. Juk pasilikus vienam kambaryje dažnai pasidaro baisu ir bet koks garsas kelia siaubą. Taip nutiko ir šiam mažam peliukui.

Kiekviename lape yra mygtukas ir jį paspaudus išgirstamas vis kitoks garsas – vandens kapsėjimas, durelių girgždėjimas ir t. t. Žinoma, peliukui neatrodo, kad tai įprasti garsai. Naktį jie baugina. Bet mama nuramina ir papasakoja, kas skleidžia šiuos garsus. 

Tai puiki knygelė norint parodyti vaikui, kad nereikia užgesus šviesai bijoti kiekvieno garso, nes tai ne pabaisos, o tiesiog įprastiniai garsai, kuriuos galima išgirsti ir dieną. Dukrytei istorija labai patiko, išgirdo daug įdomių garsų ir suprato, kad nereikia jų bijoti. Nes vakarais ir pas mus taip nutinka, kai vakare aplink tylu ir staiga kažkas pasigirsta.

Vienintelis nedidelis trūkumas – mygtukai šiek tiek sunkiai pasispaudžia mažoms rankytėms. Bet kadangi mamos skaito kartu su vaikais, tai manau, kad šis nedidelis trūkumas net nepastebimas, kai knygelė tokia įdomi! 

Aistė ir Gabrielė

Video atsiliepimą žiūrėkite čia.