„Mamulė Mū tvarkosi“ viršelisJujjos ir Tomo Wieslanderių kasdieniškai nekasdieniškų istorijų pagrindinė veikėja yra šaunioji karvutė. Knygose ji tokia gera, nuoširdi, paprasta, svajotoja, lyg geroji tetulė. Ir visiškai nekeista, kad karvė supasi sūpynėmis, tvarkosi namus, lipa į medį. Karvutė Mū visiškai nekelia jokios baimės, nors tikrų karvių aš prisibijau. Smagiausia, kad Mamulė Mū sumanė pasistatyti medyje namą. Jūs tik įsivaizduokite, kaip karvė nori atsidurti paukščio vietoje, kuria eilėraščius, gėrisi medžių pumpurais, gėlėmis. Tiesiog nereali karvutė, ją galima ir būtina pamilti. Bėgsiu į biblioteką ir ieškosiu dar vienos istorijos apie Mamulę Mū.

Gvidas Vrubliauskas

Visiems visiems rekomenduojame knygelę „Mamulė Mū tvarkosi“. Tai viena iš visos serijos knygelių apie nepakartojamą karvytę Mamulę Mū ir jos geriausią draugę Varną, kuri yra nė kiek ne blankesnė asmenybė nei pati Mamulė Mū.

Kai mano dar dvimetės dukrytės rankose atsidūrė ši knygelė, mūsų namuose prasidėjo nauja era. Ir ne tik todėl, kad Mamulė Mū tapo pačiu mėgstamiausiu jos herojumi, ne tik todėl, kad Varna tapo gyvu pavyzdžiu, kaip negražu būti netvarkingu, o mažylė savaime pradėjo į aplinką žiūrėti skruzdėlytės darbštuolytės žvilgsniu, ne tik todėl, kad šiuose žaviuose piešinėliuose buvo atrasta tiek daug įdomių dalykų, kaip pavyzdžiui, karvutės kūno dalis – tešmuo, bet labiausiai todėl, kad nebuvo nė dienos, kai nebūtų prireikę paimti šios knygelės į rankas ir kelis kartus ją perversti: nuo pradžios į pabaigą, atvirkščiai ir vėl iš pradžių. Dabar pasakojimus apie šauniąją karvutę mums pasakoja dukrytė. Smagu, kad karvutė ir toliau išlieka tokia pat sumani, šiek tiek avantiūristė, na, ir žaviai naivi. O Varna vis tiek nesitvarko...

Tad siūlome šią knygutę visiems vaikučiams, nes joje tiek daug smagių paveikslėlių, tiek daug linksmų nutikimų ir tokia įsimintina herojų pora.


Mama Inga ir duktė Angelina