Mums atvirukai – šv. Kalėdų simbolis, todėl būtent jais norime nudžiuginti ir viešojo transporto keleivius. Viešojo transporto stotelėse gruodžio 1 d. iki 11 d. kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ keleivių kontrolieriais dalinome atvirukus, kuriuos vilniečiai gali dar iki Kalėdų išsiųsti savo draugams ir artimiesiems į bet kurį pasaulio kraštą.

Nuo pat Advento pradžios, darbo dienomis keleivių kontrolieriai tam tikrose stotelėse dalino šventinius atvirukus ir šypsenas, kiekvienam vilniečiui linkėdami nepamirštamų švenčių. Šventine nuotaika dalintasi Vinco Kudirkos, Spaudos rūmų, Europos aikštės ir kitose viešojo transporto stotelėse. Beveik dvi savaites šventiškai nusiteikę keleivių kontrolieriai vilniečių laukė devyniose stotelėse.

„Vasarą gaivinome vilniečius nemokamu vandeniu viešojo transporto stotelėse, o žiemą – šildėme arbata. Šiemet džiuginame keleivius jaukiomis ir mielomis dovanėlėmis prieškalėdiniu laikotarpiu. Todėl norime ne tik patys paskelbti apie šv. Kalėdų laukimo laikotarpio pradžią, bet ir paraginti vilniečius kuo dažniau šypsotis šaltuoju metų laiku“, – teigia laikinoji „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Tuo labiau, kad kartais visai be reikalo piktai sutinkame transporto kontrolę, kuri tik dirba savo darbą. Tad „Nieko rimto“ kviečia 2016 metais įsileisti į gyvenimą daugiau geros nuotaikos, šypsenų ir nestandartinio mąstymo.:)