Jau ne pirmus metus gyvuojanti akcija „Vaikų svajonės“ – viena gražiausių labdaros iniciatyvų. Savanoriai socialiniai darbuotojai iš įvairių Lietuvos miestų registruoja vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones bei publikuoja jas projekto tinklapyje. O tuomet prisijungti gali kiekvienas, norintis išpildyti bent vieną norą.

„Nieko rimto“ džiaugiasi jau antrus metus atrandanti, kad vaikų svajonėse – knygos. Tokius norus iškart čiumpa ir išpildo. „Smagu, kad tai labai įvairaus amžiaus vaikai. Siuntėme edukacines knygas dar visai mažiukams skaitytojams, taip pat pradinukams, o buvo ir savo biblioteką kaupiančių paauglių“, – sako leidyklos atstovė.

Vaikai ne visuomet nurodo tikslius pavadinimus, tad leidyklos darbuotojams tenka nemenka atsakomybė parinkti leidinį, kuris atitiktų vaiko nurodytus pomėgius, amžių, tikėtina, kad būtų neskaitytas. Tačiau tas knygų išrinkimas, atvirukų užrašymas suteikia labai daug džiaugsmo, nes žinai, kad vaikai dar svajoja apie knygas, o tas svajones galima išpildyti.

Išpildyk vaiko svajonę ir tu!